Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

funds

zyskaj do 20% niższą ratę
oraz dodatkową gotówkę

10

Konsolidacja kredytu
nawet do 200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt

Sprawdź swoją ratę

main1

Sprawdź swoją ratę

main1

Ile pieniędzy potrzebujesz?:

Oferta bankowa może odbiegać od powyższej symulacji.

Dane kontaktowe:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Szczegóły kredytu:

3

dodatkowa gotówka nawet do
100% sumy konsolidowanych zobowiązań

search

możliwość konsolidacji kredytów:
gotówkowych, samochodowych, ratalnych,
kart kredytowych oraz pożyczek pozabankowych

11

Przedłuż okres kredytowy
nawet do 12 lat

job

Wiek Kredytobiorcy:
od 21 lat
– bez ograniczeń

13

Jedna tańsza rata,
zamiast kilku w różnych bankach

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

zyskaj do 20% niższą ratę
oraz dodatkową gotówkę

10

Konsolidacja kredytu
nawet do 200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt
compaby1

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

5

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

4

Najważniejsze informacje o kredycie konsolidacyjnym

Czy warto?

Miliony Polaków co miesiąc spłacają odsetki od zaciągniętych zobowiązań finansowych. Część z nich posiada więcej niż jeden kredyt czy pożyczkę, przez co płaci po kilka rat miesięcznie. Istnieje sposób, by połączyć je w jeden kredyt. Jest to kredyt konsolidacyjny.

Na czym polega?

Kredyt konsolidacyjny łączy w sobie kilka różnych pożyczek. Dzięki temu zamiast płacenia kilku rat, płaci się tylko jedną skumulowaną kwotę z różnych kredytów, zaciągniętych np. na mieszkanie i telewizor bądź samochód i wczasy.

Kredyt konsolidacyjny upraszcza sposób spłacania rat. Zanika potrzeba zarządzania i uciążliwego kontrolowania wieloma płatnościami, co dodatkowo zmniejsza ilość czasu poświęcanego na te czynności. Jest to zatem rozwiązanie wygodne, szczególnie dla osób zapracowanych i nie mających ochoty spędzać czasu nad zawiłymi formalnościami.

By dodatkowo odciążyć budżet domowy, banki wraz z przyznaniem kredytu konsolidacyjnego oferują możliwość obniżenia wysokości płaconych rat. Łączy się to oczywiście z wydłużeniem okresu spłaty kredytu konsolidacyjnego. Zatem skorzystanie z połączenia kilku zobowiązań finansowych może de facto oznaczać niższe koszty miesięczne. Okres kredytowania kredytu konsolidacyjnego wynosi najczęściej od 6 do 120 miesięcy.

Najlepsza konsolidacja

Dużą pomoc w wyborze właściwej oferty bankowej niesie ze sobą kalkulator kredytów konsolidacyjnych. Po wpisaniu w odpowiednie pola szczegółów posiadanych kredytów, kalkulator porówna dostępne na rynku oferty i wskaże najbardziej pasujący do klienta kredyt konsolidacyjny. W tym celu niezbędne okażą się wszelkie informacje dotyczące obecnych zobowiązań finansowych, takie jak rodzaje kredytów, wysokość rat, a także kwoty i ilość czasu pozostała do spłaty.

Kredyty konsolidacyjne różnią się w swojej ofercie wieloma elementami, z czego najważniejsze to maksymalna kwota kredytu, okres kredytowania i wysokość oprocentowania. Dzięki automatycznemu kalkulatorowi kredytów konsolidacyjnych zbędne okaże się przeglądanie wszystkich ofert banków.

Ponadto niektóre banki podejmują decyzję o udzieleniu kredytu konsolidacyjnego i wypłacie pieniędzy z jego tytułu w tym samym dniu. To również stanowi dodatkowy element konkurencji między bankami, który warto porównać.

Już teraz skorzystaj z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych. Porównujesz, wybierasz i korzystasz w jednym miejscu!

8

Warunki udzielenia kredytu konsolidacyjnego

Jeśli posiadasz kilka zobowiązań finansowych, spłacasz jednocześnie kilka rat, możesz je połączyć w jeden tani i prosty kredyt konsolidacyjny. Dzięki temu płacisz jedną niższą ratę oraz masz możliwość uzyskania dodatkowej gotówki.

Dostępny dla osób uzyskujących dochody z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenia / o dzieło, kontraktu, prowadzenia działalności gospodarczej, umowy najmu, zasiłku przedemerytalnego, Emerytów, Rencistów, Rolników, Osób Duchownych, Radnych, Posłów.

Podstawowe warunki kredytu konsolidacyjnego:

  • Kwota kredytu: od 1.000 do 220.000 zł.
  • Okres kredytowania: od 6 do 144 miesięcy.
  • Wiek Kredytobiorcy: od 18 lat – bez ograniczeń.
  • Minimalny dochód: 500 zł netto.
  • Zabezpieczenia: określane indywidualnie (brak/ubezpieczenie/poręczyciel).
  • Minimalny okres uzyskiwania dochodu: Umowa o pracę 3 miesiące, Umowa zlecenie/o dzieło 6 miesięcy, Działalność gospodarcza 12 miesięcy.