Kalkulator kredytu na oświadczenie dla firm

main1

Kalkulator kredytu na oświadczenie dla firm

main1

Ile pieniędzy potrzebujesz?:

Kwota kredytu

200 zł
1500 zł

Okres kredytowania

3 m-ce
24 m-ce
Miesięczna rata:

Dane kontaktowe:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Jak uzyskać pożyczkę?

notebook

1. WYŚLIJ FORMULARZ
Użyj kalkulatora aby ustalić
wielkość pożyczki
oraz okres jej spłaty.

job

2. OFERTA
Telefonicznie potwierdzamy Twoje dane
i przedstawiamy możliwą ofertę.

coins

3. DECYZJA
Pieniądze wypłacamy na Twoje konto bankowe
bądź w formie gotówkowej do ręki.

compaby1

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

magnifier-and-mark-help

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

discuss-issue

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

information-circular-outlined-button-symbol

Czym jest kredyt na oświadczenie dla firm?

Pożyczki na oświadczenie dla firm stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych kredytów, których uzyskanie wiąże się ze spełnieniem wielu wymogów. Dzięki temu kredyty gotówkowe na oświadczenie spełniają potrzebę otrzymania środków finansowych w krótkim czasie, np. w ciągu doby. Korzystają z niego najczęściej właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw chcący usprawnić działalność swojej firmy. Kredyt na oświadczenie może stanowić zarówno pomoc w spełnieniu marzeń o własnym biznesie jak i dofinansowanie rozwoju firmy.

Jakie są zalety kredytu na oświadczenie?

Najczęściej wymienianą zaletą kredytu na oświadczenie przez przedsiębiorców jest niewielka ilość formalności potrzebnych do uzyskania tego rodzaju pożyczki. W tym przypadku bank nie wymaga danych o zatrudnieniu ani o historii finansowej. Klient obsługiwany jest w sposób szybki i przejrzysty. Bank oczekuje jedynie oświadczenie klienta o swoich dochodach.

To żadna nowość dla właścicieli małych i średnich firm, ale warto ją podkreślić – brak nadmiernej biurokracji zachęca do skorzystania z przyjaznego dla przedsiębiorców kredytu na oświadczenie dla firm.

Dlaczego warto zgłosić się do Aconto?

Skontaktowanie się z doradcą Aconto niesie za sobą wiele korzyści. Podczas rozmowy z przedstawicielem Aconto dowiesz się, na pożyczkę w jakiej wysokości możesz liczyć i jakie będzie jego oprocentowanie. Jest to istotne, gdyż oferta banków jest bardzo zróżnicowana. Podczas gdy w jednej placówce otrzymasz pożyczkę na oświadczenie w wysokości 2 000 złotych, w innej możesz liczyć na gotówkę rzędu 200 000 złotych.

W zależności od Twojej sytuacji finansowej, doradca może zalecić Ci dołączenie we wniosku o kredyt na oświadczenie dokumentów potwierdzających płynność finansową firmy. Niektóre banki stosują wówczas upusty w udzielaniu pożyczek na oświadczenie.

W czym pomoże Ci Aconto?

Warto pamiętać o tym, iż kredyt na oświadczenie nie znajduje się w ofercie wszystkich banków. U części z nich konieczne jest zgłoszenie się do placówki, w niektórych przypadkach wszystko odbywa się przez internet. Stąd niezwykle przydatna okaże się wiedza ekspertów Aconto dotycząca aktualnej oferty kredytów na oświadczenie, która z pewnością pomoże Ci go uzyskać.