Kredyt samochodowy dla osób pracujących za granicą

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Kredyt samochodowy dla osób pracujących za granicą!

Potrzebujesz kredyt na samochód a pracujesz za granicą? Nie wiesz, który bank udziela kredyty dla osób pracujących za granicą? Nasz Doradca Finansowy pomoże Ci wybrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zrób to prosto i skontaktuj się z nami.

  • Maksymalna kwota kredytu 200.000 zł.
  • Dochód: umowa o pracę, kontrakt, kontrakt marynarski.
  • Akceptowane kraje: UE + Norwegia oraz Szwajcaria.
  • Minimalna historia zatrudnienia w ramach tego dochodu to 3 miesiące.

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów. Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy doborze wariantów  spełniających Twoje oczekiwania. Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję najwyższej jakości obsługi

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

Uzupełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia najkorzystniejszej oferty.

wirualny
Wirtualny doradca
Twój doradca, A'conto