Kredyt w Holandii

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt

Sprawdź swoją ratę

main1

Sprawdź swoją ratę

main1
napis-z-tłem-01
1000 zł
200000 zł
6 mies.
120 mies.

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

 Zgoda na przetwarzanie danych
 Zgoda marketingowa
 Zgoda na przetwarzanie danych

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

Szczegóły kredytu:

3

Na remont mieszkania lub domu,
na nowy samochód,
na wymarzony urlop,
na dowolny Cel

search

Zabezpieczenia:
określane indywidualnie
(brak/ ubezpieczenie/ poręczyciel)

9

Kredyt do 15.000 zł
na oświadczenie – Decyzja w 10 min

11

Okres kredytowania:
do 96 miesięcy

15

Akceptowane waluty z całej UE,
kredyt jest w PLN mimo dochodu w innej walucie

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt
compaby1

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

5

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

4

Jak otrzymać kredyt pracując w Holandii?

W maju 2007 roku Holandia otworzyła swój rynek pracy dla Polaków. Dzięki temu nasi rodacy mogą pracować w tym kraju bez żadnych ograniczeń. Naturalną konsekwencją tej decyzji był wyjazd do pracy w Holandii tysięcy Polaków. Część z nich postanowiła osiedlić się za granicą, część planuje powrót do kraju. Wszyscy oni jednak chcą jak najszybciej zapewnić dobrobyt sobie i swojej rodzinie, co znacznie ułatwi wzięcie kredytu.

Po co Polakowi w Holandii kredyt?

Polacy w Holandii pracują najczęściej na budowach, w stoczniach i przy pracach sezonowych związanych z owocami i kwiatami. Wysokość zarobków zarówno w branży przemysłowej jak i spożywczej pozwala na gromadzenie oszczędności. Najczęściej nie wystarczają one jednak do kupna wszelkich potrzebnych produktów, stąd wielu Polaków myśli o kredycie. Często zadają sobie wówczas pytania: czy mogę otrzymać kredyt w Polsce, pracując w Holandii?

Otóż miejsce pracy inne niż  miejsce pochodzenia kredytu często nie ma znaczenia. Kluczowe okażą się inne elementy. O uzyskaniu kredytu dla Polaka pracującego  w Holandii zadecyduje jego forma zatrudnienia, wysokość dochodów i przeszłość kredytowa. Dodatkowym atutem okaże się również posiadanie nieruchomości oraz zawarcie związku małżeńskiego.

Kredyt w Polsce, praca w Holandii

W związku z wysokimi cenami wynajmu mieszkań w Holandii warto rozważyć możliwość zaciągnięcia kredytu hipotecznego. Jego spłata prawdopodobnie będzie znacznie korzystniejsza niż stałe wynajmowanie mieszkania.

Koniecznym do otrzymania kredytu hipotecznego będzie ukazanie swoich regularnych dochodów z ostatnich lat. Pożyczkodawca, przed udzieleniem kredytu, sprawdzi też naszą historię kredytową. Wysokość udzielonej pożyczki w Polsce dla klienta w Holandii będzie uzależniona od wysokości jego dochodów.

Kredyt gotówkowy w Holandii – dlaczego tak chętnie wybierany?

Częściej niż kredytu hipotecznego, Polacy pracujący w Holandii potrzebują kredytu gotówkowego. Kredyt gotówkowy cieszy się dużym powodzeniem wśród Polaków pracujących w Holandii, gdyż często nie wymaga określenia  celu, na jaki kredyt gotówkowy zostanie spożytkowany.

Polacy w Holandii najczęściej potrzebują kredytów w związku z chęcią pełnego wyposażenia mieszkania lub zakupu samochodu. Pomocne okażą się zarówno kredyty gotówkowe jak i łatwe do uzyskania pożyczki. Niektóre z ofert nie wymagają nawet fizycznej obecności pożyczkobiorcy w placówce. Wszystko odbywa się drogą internetową, co jest znacznym ułatwieniem dla Polaków pracujących w Holandii.

Jak otrzymać kredyt w Holandii?

Zaciąganie kredytu w Polsce, pracując w Holandii, wiąże się z koniecznością spłacania odsetek. Ich wysokość uzależniona jest między innymi od wysokości i długości spłacania kredytu. Kredyt w Holandii można jednak uznać za inwestycję, która za sprawą stosunkowo wysokich zarobków w Holandii, szybko się zwróci.

Dobry doradca finansowy zajmie się dokumentacją związaną z uzyskaniem kredytu, dzięki czemu będziemy mieli pewność że o niczym nie zapomnimy. W przypadku zaciągania kredytów jest to niezwykle cenna usługa, dająca spokój ducha podczas ubiegania się o kredyt w Holandii.

Nasz doradca finansowy przedstawi Ci najkorzystniejsze oferty bankowe dzięki którym polepszysz warunki swojego życia. Ponadto zagwarantuje Ci dopełnienie wszelkich formalności w celu otrzymania kredytu przez Polaka pracującego w Holandii. Na stale zmieniającym się rynku finansowym warto więc skorzystać z usług doświadczonego doradcy finansowego.