Kredyt w Niemczech

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt

Sprawdź swoją ratę

main1

Sprawdź swoją ratę

main1
napis-z-tłem-01
1000 zł
200000 zł
6 mies.
120 mies.

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

 Zgoda na przetwarzanie danych
 Zgoda marketingowa
 Zgoda na przetwarzanie danych

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

Szczegóły kredytu:

3

Na remont mieszkania lub domu,
na nowy samochód,
na wymarzony urlop,
na dowolny Cel

search

Zabezpieczenia:
określane indywidualnie
(brak/ ubezpieczenie/ poręczyciel)

9

Kredyt do 15.000 zł
na oświadczenie – Decyzja w 10 min

11

Okres kredytowania:
do 96 miesięcy

15

Akceptowane waluty z całej UE,
kredyt jest w PLN mimo dochodu w innej walucie

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt
compaby1

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

5

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

4

Jak otrzymać kredyt pracując w Niemczech?

Według danych GUS z końca 2014 roku, w Niemczech przebywa 614 tysięcy Polaków. Powodem migracji do naszych zachodnich sąsiadów najczęściej jest praca, na ogół płatna znacznie lepiej niż w Polsce. By jednak dorównać standard życia do własnych oczekiwań, pomocne okazują się instytucje bankowe oferujące kredyty dla Polaków w Niemczech.

Czy Polak może ubiegać się o kredyt w Niemczech?

Każdy Polak, gdy spełni kryteria niemieckiego banku, może otrzymać kredyt w Niemczech. Problemem może okazać się konieczność posiadania stałego zameldowanie na obszarze Niemiec. Innym wymogiem jest udowodnienie swojej wiarygodności kredytowej potwierdzonej w rejestrze agencji kredytowej „SCHUFA”.

W przypadku braku pozytywnej historii kredytowej, konsument powinien rozejrzeć się za ofertami banków zagranicznych, które najczęściej nie są tak szczegółowe jak banki niemieckie. Tym samym uzyskanie kredytu w Niemczech okaże się łatwiejsze. Wysokość takich kredytów przeważnie nie przekracza kwoty 35 000 EUR.

Miejsce pracy a miejsce pochodzenia kredytu

Wielu Polakom pracującym w Niemczech może się wydawać, że z racji swojego miejsca pracy o kredyt ubiegać mogą się jedynie w kraju, z którego pochodzą ich zarobki. Nic bardziej mylnego. Żyjąc i pracując w Niemczech, każdy Polak może ubiegać się o kredyt w Polsce. O uzyskaniu kredytu dla Polaka pracującego w Niemczech decydować będzie między innymi jego forma zatrudnienia, wysokość płacy i historia kredytowa.

Polacy pracujący w Niemczech i chcący wziąć kredyt w Polsce, najczęściej ubiegają się o niego z powodu chęci podniesienia standardu swojego życia. Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki i kredyty gotówkowe z przeznaczeniem na zakup sprzętu gospodarstwa domowego i innych niezbędnych do życia elementów, bez których ciężko zaklimatyzować się w obcym kraju.

Kredyt w Polsce, praca w Niemczech

Wielu Polaków pracując w Niemczech, chciałoby wziąć kredyt w Polsce. Wraz z upowszechnieniem Internetu, stało się to znacznie łatwiejsze. Polak żyjąc w Niemczech może ubiegać się o pożyczkę bez konieczności fizycznego przemieszczania się.

Wypełnienie wniosku na stronie internetowej banku uprościło proces ubiegania się o kredyty dla Polaków w Niemczech. Ten przykład działania proklienckiego ze strony instytucji bankowych sprawił, że liczba kredytów w Niemczech udzielanych Polakom przez banki z nad Wisły, zwiększyła się.

Kto może otrzymać kredyt w Polsce, pracując za granicą?

Tradycyjnie banki najchętniej udzielają kredytów osobom mającym umowy o pracę. Posiadanie własnej firmy może utrudnić uzyskanie kredytu dla Polaka w Niemczech. W tym przypadku, by uzyskać kredyt w Polsce, mając firmę w Niemczech, będziemy zobowiązani do przedstawienia wyników z działalności firmy.

Migracje ekonomiczne Polaków nie są nowym zjawiskiem, dlatego istnieje wiele instytucji oferujących kredyt gotówkowy w Polsce dla pracujących w Niemczech osób. Zanim dokona się wyboru danej oferty, warto wcześniej dokonać porównania jej z innymi możliwościami. Aktualną ofertę pożyczek i kredytów dla Polaków w Niemczech posiadają niezależni doradcy finansowi, do których warto się zgłosić, by uniknąć późniejszych nieporozumień.