Kredyt w Norwegii

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt

Sprawdź swoją ratę

main1

Sprawdź swoją ratę

main1
napis-z-tłem-01
1000 zł
200000 zł
6 mies.
120 mies.

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

 Zgoda na przetwarzanie danych
 Zgoda marketingowa
 Zgoda na przetwarzanie danych

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

Szczegóły kredytu:

3

Na remont mieszkania lub domu,
na nowy samochód,
na wymarzony urlop,
na dowolny Cel

search

Zabezpieczenia:
określane indywidualnie
(brak/ ubezpieczenie/ poręczyciel)

9

Kredyt do 15.000 zł
na oświadczenie – Decyzja w 10 min

11

Okres kredytowania:
do 120 miesięcy

15

Akceptowane waluty z całej UE,
kredyt jest w PLN mimo dochodu w innej walucie

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt
compaby1

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

5

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

4

Jak otrzymać kredyt pracując w Norwegii?

Jednym z krajów, do którego chętnie emigrują Polacy jest Norwegia. Nasi rodacy są tam największą mniejszością narodową. Szacuje się, że w Norwegii żyje około 100 tysięcy Polaków, którzy pracują głównie w sektorze budowlanym i stoczniowym. Dla zdecydowanej większości powodem wyjazdu była chęć polepszenia warunków życia. W tym celu pomocny okazuje się również kredyt w Norwegii.

Czy Polak może ubiegać się o kredyt w Norwegii?

Nie jeden Polak, który pracuje za granicą, chciałby wziąć kredyt. Często nie wie, że o ów pomoc finansową może ubiegać się w rodzimym kraju. Banki w Polsce, świadome postępującej globalizacji, udzielają kredytów Polakom pracującym w Norwegii. Część z nich wymaga jednak udokumentowania kilkuletniego pobytu w tym kraju.

Część banków udziela kredytów Polakom pracującym w Norwegii nie wymagając przyjazdu do kraju. Relacje pożyczkobiorcy z bankiem ograniczają się do kontaktu na odległość, za pomocą internetu i telefonu. Jest to duą pomocą ze strony banków, a także kolejnym ograniczeniem kosztów dla Polaków pracujacych w Norwegii.

Jak otrzymać kredyt w Norwegii?

Kredyty dla Polaków pracujących w Norwegii mogą być udzielane tak samo przez banki, jak i przez inne instytucje użyczające pieniedzy.  Przyznawanie kredytów odbywa się w podobny sposób w całej Europie. Najprościej w otrzymaniu kredytu w Norwegii będą miały osoby mające umowy o pracę bądż długoterminowe kontrakty. Ważna jest oczywiście sama wysokość dochodu i to czy posiadamy jakąś nieruchomość.

Dla wielu banków udzielających kredyty Polakom pracującym w Norwegii ważna będzie także dotychczasowa historia kredytowa klienta. Banki tradycyjnie chętniej udzielają pożyczek osobom będącym w związkach małżeńskich. Pomocne okaże się również posiadanie oszczędności.

Jaki wybrać kredyt pracując w Norwegii?

Polak pracujący w Norwegii może ubiegac się o każdy rodzaj kredytu w polskiej instytucji bankowej. Na rynku funkcjonują różne kredyty, m.in. kredyty mieszkaniowe czy konsolidacyjne. Najpopularniejsze są jednak kredyty gotówkowe. Jest to spowodowane tym, iż kredyt gotówkowy nie wymaga okreslenia przeznaczenia, na jaki pożyczka będzie udzielona.

Duża ilość kredytów gotówkowych wśród Polaków w Norwegii związana jest z wysokimi cenami panującymi w tym kraju. Kredyty w Norwegii wśród Polaków udzielane sa najczęściej na kupno samochodu, pralki, lodówki czy zmywarki. Zdarza się również, że Polacy potrzebują dodatkowych funduszy na remont domu czy mieszkania.

Kredyt w Polsce, praca w Norwegii

Warto pamiętac, iż walutą obowiązującą w Norwegii jest korona norweska. Należy tutaj pamiętać, że jesli bank nie udziela kredytu w tej walucie, to warto śledzić zmiany kursów walut. Zarówno w tym, jak i w ubieganiu się o kredyt dla Polaka w Norwegii, wyręczyć może doświadczony ekspert.

Rynek kredytów i pożyczek podlega nieustannym zmianom. W branży finansowej występuje duża konkurencja, dlatego warto skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Pomoże on oszczędzić zarówno czas jak i nerwy klienta ubiegającego się o kredyt w Polsce, pracując za granicą. Doradca dopilnuje każdej formalności tak, by udzielenie kredytu gotówkowego dla Polaka w Norwegii nastąpiło możliwie szybko.