Kredyt w UK

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową

bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt

Sprawdź swoją ratę

main1

Sprawdź swoją ratę

main1
napis-z-tłem-01
1000 zł
200000 zł
6 mies.
120 mies.

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

 Zgoda na przetwarzanie danych
 Zgoda marketingowa
 Zgoda na przetwarzanie danych

Wyliczenie kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.

Szczegóły kredytu:

3

Na remont mieszkania lub domu,
na nowy samochód,
na wymarzony urlop,
na dowolny Cel

search

Zabezpieczenia:
określane indywidualnie
(brak/ ubezpieczenie/ poręczyciel)

9

Kredyt do 15.000 zł
na oświadczenie – Decyzja w 10 min

11

Okres kredytowania:
do 96 miesięcy

15

Akceptowane waluty z całej UE,
kredyt jest w PLN mimo dochodu w innej walucie

1

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

2

Sprawdź własną
zdolność kredytową

bez wizyty w oddziale

10

Kredyt nawet do
200 000 zł

14

Działamy na
terenie całej Polski

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

aconto-kontakt
compaby1

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

5

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

4

Kiedy Polak pracujący w Londynie może ubiegać się o kredyt?

W Anglii mieszka lub przebywa około 2 milionów Polaków. Część z nich planuje wrócić do Polski, część wolałaby zostać w UK. To, co ich łączy, to chęć polepszania swoich warunków bytowych. Do tego niezbędny, w wielu przypadkach, jest kredyt gotówkowy.

Jak otrzymać kredyt w Londynie?

Zgłoszenie chęci otrzymania kredytu w Londynie nie równa się z otrzymaniem pożyczki w UK. Angielska agencja kredytowa, zwana credit reference agency wraz z opinią pracodawcy ustala czy dana osoba lub firma zasługuje na otrzymanie kredytu w Anglii. Od nich zależy także wysokość oprocentowania, jaka zostanie zaproponowana pożyczkobiorcy.

Ważnym pojęciem w przypadku pożyczek w Anglii dla Polaków jest tzw. pass mark. Pojęcie to oznacza odpowiedni poziom otrzymanych punktów umożliwiający zaciągnięcie kredytu w Anglii. Osobie która nie osiągnie tego limitu, instytucja bankowa zaproponuje pożyczkę na niższą, a więc bezpieczniejszą z punktu widzenia banku, kwotę.

Anglia a Polska

Wymagania ze strony banków w UK są jednak podobne na całym świecie, w tym w Polsce. Pożyczki mogą być udzielane zarówno przez banki, jak i przez instytucje pozabankowe.

W Polsce, tak jak i w Anglii, szanse na otrzymanie kredytu zwiększają się w przypadku osoby mającej stabilne dochody, będącej w związku małżeńskim i mającej własną nieruchomość. Istotna będzie również historia kredytowa ewentualnego pożyczkobiorcy.

Polak pracujący w Anglii szybciej i prościej otrzyma kredyt od instytucji pozabankowej. Musi jednak liczyć się z tym, że oprocentowanie pożyczki tak w UK jak w Polsce będzie wyższe. Polacy pracujący w Anglii powinni pamiętać o tym, że warunki otrzymania kredytu w Polsce często są dla nich prostsze niż w Wielkiej Brytanii.

Dlaczego tak popularny jest kredyt gotówkowy?

Niezależnie od potrzeb, powszechnym uznaniem Polaków w UK cieszy się kredyt gotówkowy. Głównym powodem takiego stanu rzeczy jest to, że kredyt gotówkowy nie wymaga sprecyzowania celu, na jaki pożyczka zostanie pobrana. Stąd właśnie popularność kredytu gotówkowego wśród Polaków w Anglii.

Celem uzyskania kredytu gotówkowego w Polsce przez Polaków pracujących w Anglii może być także chęć zakupu mieszkania w rodzimym kraju. Jest to bardzo częstym rozwiązaniem wśród Polaków, często mających silne przywiązanie do polskiej kultury. Planując powrót do Polski, chętniej wolą ubiegać się o kredyt lub pożyczkę w polskim banku, mimo pracy w Anglii.

Po co Polakowi w Anglii kredyt?

Życie w Wielkiej Brytanii wymaga na wstępie poniesienia wysokich kosztów związanych z wyposażeniem mieszkania (np. sprzęt AGD lub RTV) bądź kupnem samochodu. Z pomocą przychodzą szybkie pożyczki, w tym pożyczki online dla Polaków pracujących w Anglii. Niezależnie od wysokości odsetek są to najczęściej lokaty, które szybko się zwracają, z racji wysokich zarobków w Londynie. Dlatego też kredyt w UK należy uznawać jako inwestycję w pogoń za lepszej jakości życiem.

Pożyczki dla Polaków pracujących w Anglii udzielane są także na remonty mieszkań oraz na wakacyjne eskapady. Stanowią one ważny element dla większości polskich rodzin.

Na rynku panuje duża konkurencja w udzielaniu pożyczek dla pracowitych Polaków pracujących w Anglii. Bieżące informacje na temat możliwości udzielania pożyczek przez instytucje bankowe posiadają wykwalifikowani doradcy finansowi.