Kredyt dla osób pracujących za granicą

ikona 6

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

ikona 5

Oprocentowanie
od 7,2%

ikona 2

RRSO:
od 7,45%

ikona 9

Kredyt nawet
do 200 000 zł

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

Wybierz kwotę i dopasuj ratę

Ile chcesz pożyczyć? (od 30000 do 200000 zł)
 PLN
Na ile miesięcy? (od 6 do 120 miesięcy)
 mies.
Miesięczna rata
 PLN

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Opinie

Szczegóły kredytu:

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

ikona 5

Na remont mieszkania lub domu,
na nowy samochód,
na wymarzony urlop,
na dowolny Cel

ikona 7

Dokumenty:
Umowa o prace,
wyciągi z konta bankowego,
aktualne zaświadczenie o zatrudnieniu

ikona 2

 Możliwość wcześniejszej spłaty,
kredyt bez poręczycieli,
kredyt bez ubezpieczenia

ikona 17

Akceptowane waluty z całej UE,
kredyt jest w PLN mimo dochodu w innej walucie

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Przykład reprezentatywny: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 14,93% przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 15 500 zł, pożyczka zaciągnięta na okres 42 miesięcy, oprocentowanie zmienne 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 4197,56 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1346,00 zł, odsetki 2851,56 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 697,56 zł płatna w 41 ratach miesięcznych po 468,99 zł, 42. rata wyrównująca 468,97 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 25.04.2018 r. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

Co nas
wyróżnia?

0

nowych klientów rocznie

0

doświadczenia na rynku

0

oferty instytucji finansowych

0

indywidualna obsługa klienta
7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

5

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

4

Maksymalna kwota kredytu 150.000 zł.

Dochód z zagranicy jest akceptowany w przypadku następujących rodzajów zatrudnienia:

  • UMOWA O PRACĘ, KONTRAKT, KONTRAKT MARYNARSKI.

Akceptowane kraje, w których dochód jest uzyskiwany: UE + Norwegia oraz Szwajcaria.

Minimalna historia zatrudnienia w ramach tego dochodu to 3 miesiące.

Dokumenty wystawione w języku obcym (np. umowa o pracę/kontakt/zaświadczenie) muszą być tłumaczone na język polski. przez tłumacza przysięgłego (niektóre banki nie wymagają tłumaczenia jeśli dokument został wystawiony w j. angielskim, niemieckim, czeskim lub słowackim). Bank może żądać przedstawienia wyciągów bankowych.

Dla osób uzyskujących dochody z zagranicy obowiązują standardowe wymogi dotyczące zameldowania na terenie RP (Klient musi posiadać stałe lub czasowe miejsce zameldowania na terenie RP).

Dochód uzyskiwany w walucie ulega przeliczeniu na PLN wg standardowo obowiązujących zasad.

Sprawdź ofertę!

Kredyt w UK

Kredyt w Niemczech

Kredyt w Holandii

kredyt w Norwegii

8

Kredyt gotówkowy dla osób pracujących za granicą!

Potrzebujesz gotówki a pracujesz za granicą? Na remont mieszkania? Większy telewizor? Nową pralkę? Samochód? Wymarzoną podróż? Nie wiesz, który bank udziela kredyty dla osób pracujących za granicą? Nasz Doradca Finansowy pomoże Ci wybrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zrób to prosto i skontaktuj się z nami.

 

  • Maksymalna kwota kredytu 200.000 zł.
  • Dochód: umowa o pracę, kontrakt, kontrakt marynarski.
  • Akceptowane kraje: UE + Norwegia oraz Szwajcaria.
  • Minimalna historia zatrudnienia w ramach tego dochodu to 3 miesiące.

 

Cel:Twoja korzyść:
·         Na dowolny cel.

·         Na remont mieszkania.

·         Na większy telewizor.

·         Na wymarzoną podróż.

·         Na nowy Samochód.

·         Idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiego kredytu.

·         Dowiesz się, jakie oferty mają poszczególne banki.

·         Wybierzesz ofertę najkorzystniejszą dla siebie.

 

Kredyty za granicą

Wielu Polaków przebywa obecnie poza granicami naszego kraju w celach zarobkowych. Możliwość otrzymywania wyższych comiesięcznych dochodów jest podstawową kwestią, która przemawia za regularnymi zagranicznymi wyjazdami do pracy. Jednak nawet w takich przypadkach zarobione pieniądze często wystarczą głównie na bieżące potrzeby i nie pozwalają pokryć większych inwestycji. W Aconto wspieramy osoby pracujące w innych państwach i dlatego też mamy przygotowane oferty różnych kredytów, które pozwolą zarówno na realizację mniejszych planów jak i ziszczenie tych największych marzeń.

 

Kredyt dla osób pracujących za granicą

Osoby przebywające na emigracji nie zawsze mają świadomość, że zarobki w obcej walucie nie są przeszkodą do wzięcia kredytu w Polsce. Błędne spostrzeżenia na ten temat mogą pochodzić z zebranego wcześniej doświadczenia – np. odmowy udzielenia kredytu przez bank, który ma swojej ofercie instrumenty finansowe przyznawane wyłącznie w złotówkach. W Aconto wychodzimy naprzeciw wszystkim kredytobiorcom, dlatego na przestrzeni lat podjęliśmy się współpracy z najlepszymi instytucjami finansowymi w Polsce, dzięki którym niemal każdy klient może liczyć na pozytywną odpowiedź kredytową. Osoby pracujące za granicą i chcące wziąć kredyt gotówkowy, hipoteczny czy samochodowy w Polsce, znajdą na stronie Aconto.pl zbiór najlepszych ofert, z których nasz doradca finansowy pomoże wybrać tę najkorzystniejszą. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy szybko ocenić i poznać potrzeby każdego klienta, a następnie zaoferować swoją pełną pomoc w otrzymaniu odpowiedniego finansowania.

 

Kredyt gotówkowy

Jedną z najczęściej wybieranych przez klientów form finansowania jest kredyt gotówkowy. Dzieje się tak z uwagi na jego przeznaczenie – za jego pośrednictwem można sfinansować praktycznie każdy dowolny cel. Długo wyczekiwany remont domu lub mieszkania czy zakup nowego sprzętu AGD i RTV wchodzą w zakres tego rodzaju kredytu. Jednak, aby osoby zarobkujące w innych krajach mogły go otrzymać, powinny spełniać określone wymagania. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę czy w formie kontraktu jest podstawową kwestią, podobnie jak posiadanie dobrej historii kredytowej. Do tego okres zatrudnienia nie może być krótszy niż 3 miesiące.

 

Kredyt hipoteczny

Zakup własnego domu lub mieszkania jest jednym z największych marzeń wielu rodzin. Z tego też względu jedna ze stron małżeństwa, a nawet pary wyjeżdżają za granicę w celu szybszego zarobienia większej ilości pieniędzy. Jednak kupno nieruchomości jest inwestycją w bardzo znaczącym stopniu wykraczającą poza dostępny budżet i najczęściej wręcz niemożliwą do zrealizowania bez dodatkowego finansowania.

Na mocy Rekomendacji S ustalonej przez Komisję Nadzoru Finansowego, kredyt hipoteczny może być udzielony tylko w tej walucie, w której kredytobiorca otrzymuje przeważającą część swoich dochodów. Dlatego, jeśli klient nie ma w Polsce współkredytobiorcy, który dodatkowo będzie osiągał od niego wyższe dochody to nie może otrzymać kredytu w PLN, tylko np. w euro lub funtach brytyjskich. Ponadto, należy być przygotowanym na wkład własny w wysokości 30% oraz przesłanie dodatkowej dokumentacji, takiej jak wyciąg z rachunku bankowego, deklaracja podatkowa, a nawet pozwolenie na pracę w danym kraju czy przetłumaczenie historii kredytowej (w zależności od wymagań banku).

 

Kredyt samochodowy

Zamiana starego i wysłużonego już auta na nowsze jest również jedną z ważniejszych potrzeb. Kredyt samochodowy w Aconto jest rozwiązaniem, dzięki któremu klient może pozwolić sobie na zakup nawet nowego pojazdu na dogodnych warunkach. Dzięki długiemu okresowi spłaty (nawet do 120 miesięcy) jest to marzenie w pełni osiągalne i nienadwyrężające domowego budżetu. Osoby pracujące za granicą muszą być zatrudnione w jednym miejscu pracy przez co najmniej 3 miesiące, na podstawie umowy o pracę lub kontraktu.

 

Kredyty dla zarobkujących w Europie

Po wstąpieniu Polski do szeregów Unii Europejskiej nastąpiła niemal natychmiastowa ekspansja osób w poszukiwaniu wyższych zarobków. Najczęstszymi kierunkami emigracyjnymi Polaków były i w dalszym ciągu są: Niemcy, Holandia, Wyspy Brytyjskie i Norwegia. Aconto.pl współpracuje z wieloma instytucjami finansowymi w Polsce, dzięki czemu kredyt dla osób pracujących w Holandii czy kredyt dla osób pracujących w Niemczech jest łatwy do osiągnięcia, jeśli klient spełnia określone warunki i dysponuje dobrą historią kredytową. Kredyt dla osób pracujących w Norwegii również wchodzi w zakres naszej ofert ze względu na liczne grono Polaków przebywających w tym kraju. Dysponujemy również szerokim zakresem usług dla ludzi przebywających w Wielkiej Brytanii oraz Szwajcarii.

Jeśli poszukują Państwo kredytu na miarę własnych potrzeb oraz możliwości to zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami finansowymi, którzy rzetelnie i profesjonalnie podejdą do Państwa oczekiwań, prezentując klika najlepszych ofert i pomagając wybrać tę najwłaściwszą.