Wypnij formularz aby ustalić termin spotkania

Wypełnij formularz aby ustalić termin

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

5

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

4

Jak działa kalkulator hipoteczny?

Budowa domu lub kupno mieszkania to jedno z podstawowych pragnień większości Polaków. By marzenia mogły się ziścić już w młodym wieku, nie obędzie się bez wsparcia inwestycji kredytem hipotecznym. Jego główną cechą jest zabezpieczenie kredytu w postaci kupowanej działki bądź nieruchomości.

Warunki kredytu hipotecznego

Banki mają różną skłonność do udzielania kredytów mieszkaniowych. Stopień trudności uzyskania kredytu hipotecznego jest uzależniony od wielu czynników: zdolności kredytowej, stanu cywilnego, historii kredytowej, posiadanych oszczędności, stylu życia. Instytucje bankowe udzielające kredytów hipotecznych chcą w ten sposób zminimalizować ryzyko niewypłacalności klienta.

Bank, przed udzieleniem kredytu mieszkaniowego, wymaga informacji o wysokości dochodów kredytobiorcy oraz o sposobie ich uzyskiwania. Kluczowa jest tutaj stałość dochodów. Stąd bank inaczej patrzy na prowadzoną od niedawna działalność gospodarczą, umowę cywilno-prawną freelancing czy roczny kontrakt, a inaczej na umowę na czas nieokreślony w stabilnej na rynku firmie.

Dla bankowości hipotecznej znaczenie będzie również miało to, czy kredytobiorca jest singlem, czy jest w stanie małżeństwa, posiada dzieci, czy też nie. Zarobki ewentualnej „drugiej połówki” również będą miały znaczenie przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, gdyż kredytodawca chce się upewnić, ile osób ma na utrzymaniu jego klient.

Porównanie ofert

Nie jest ciężko znaleźć bank mający w swojej ofercie kredyt mieszkaniowy. W jaki jednak sposób dokonać wyboru pomiędzy licznymi propozycjami ze strony banków? Z pomocą przychodzi kalkulator kredytów hipotecznych.

Na stronie naszego kalkulatora kredytu mieszkaniowego wystarczy wypełnić formularz zaznaczając w nim szczegóły wymarzonego kredytu hipotecznego.

Warunki uzyskania kredytu mieszkaniowego różnią się od siebie wieloma czynnikami, m.in. wysokością kredytu, marżą banku, okresem kredytowania i stopniem finansowania. Po wybraniu kryteriów oczekiwanego kredytu mieszkaniowego, kalkulator automatycznie wskaże najbardziej pasujące dla Ciebie oferty.

Kalkulator kredytu mieszkaniowego w jednym miejscu porównuje wiele ofert bankowych, przez co znacznie przyspiesza proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Skorzystaj z niego już teraz. Porównujesz, wybierasz i korzystasz w jednym miejscu!

8

Porównujesz, wybierasz, korzystasz w jednym miejscu!

Kredyt hipoteczny to kredyt, który możesz przeznaczyć nie tylko na zakup, remont, czy budowę, ale także na spłatę swoich zobowiązań lub na dowolny cel.

 • Kwota kredytu: od 1.000.000 zł
 • Marża banku: od 1,60%
 • Okres kredytowania: do 80 lat
 • Finansujemy: do 85% wartości nieruchomości

Jednym kredytem hipotecznym możesz łączyć wiele celów !

Kredyt jest dostępny dla osób uzyskujących dochód z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenia/umowy o dzieło, działalności gospodarczej, wynajmu nieruchomości, dywidendy z tytułu posiadanych akcji i udziałów, emerytury i renty, kontraktów okresowych, świadczeń przedemerytalnych, w tym tzw.urlop górniczy, diety wypłacane kierowcom międzynarodowym.

Kredyt hipoteczny możesz przeznaczyć na:

 • Zakup nieruchomości
 • Budowę, rozbudowę lub remont nieruchomości
 • Refinansowanie nakładów poniesionych na cele wyżej wymienione
 • Sfinansowanie kosztów związanych z udzieleniem kredytu
 • Spłata kredytów innego Banku tzw. konsolidacja
 • Dowolny cel konsumpcyjny
 • Cele komercyjne

Warunki kredytu hipotecznego:

 • Kwota kredytu: od 1.000.000 zł
 • Waluta: PLN, EUR,NOK
 • Marża banku: 1,60 %
 • Okres kredytowania: do 30 lat
 • Wiek Kredytobiorcy: od 18–80 lat
 • Finansujemy do 80% wartości nieruchomości
 • Wakacje kredytowe do 3 miesięcy

Zabezpieczenia:

 • hipoteka na nieruchomości, ubezpieczenie nieruchomości