Kredyt bez BIK

Kredyt bez BIK

ile pieniedzy-01
200 zł
15000 zł
3 mies.
24 mies.

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych


Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Jak uzyskać pożyczkę?

ikona 14

1. WYŚLIJ FORMULARZ
Użyj kalkulatora aby ustalić
wielkość pożyczki
oraz okres jej spłaty.

ikona 15

2. OFERTA
Telefonicznie potwierdzamy Twoje dane
i przedstawiamy możliwą ofertę.

ikona 6

3. DECYZJA
Pieniądze wypłacamy na Twoje konto bankowe
bądź w formie gotówkowej do ręki.

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 441,89 zł, liczba rat: 24, oprocentowanie nominalne stałe [zmienne]: 10,00 %, opłata przygotowawcza: 2 572,42 zł, koszt ubezpieczenia kredytu: 0,00 zł, łączna kwota miesięcznych opłat administracyjnych 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 753,89 zł, RRSO: 80,75 %, rata miesięczna (stała, z uwzględnieniem opłaty administracyjnej): 323,68 zł, całkowity koszt: 3 326,31 zł, całkowita kwota do zapłaty: 7 768,20 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na dzień 30.04.2018 r.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

Bank odmówił Ci kredytu? Nic nie szkodzi mamy dla Ciebie błyskawiczne pożyczki

O pożyczkę gotówkową bez BIK mogą wnioskować osoby uzyskujące dochód m.in.: z tytułu umowy o pracę, renty, emerytury, umowy zlecenia/o dzieło, rolnictwa, działalności gospodarczej.

Podstawowe warunki pożyczek bez BIK:

  • Kwota kredytu: od 200 do 15.000 zł
  • Na oświadczenie: do 5.000 zł (w zależności od źródła dochodu)
  • Okres spłaty: od 1 do 48 miesięcy lub 15/30/60 dni
  • Wiek Pożyczkobiorcy: od 18 lat
  • Minimalny dochód Pożyczkobiorcy / Poręczyciela: 500 zł netto

Minimalny okres uzyskiwania dochodu:

  • Umowa o pracę 1 m-c
  • umowa zlecenia / o dzieło 1 m-c
  • emerytura/renta 1 m-c
  • rolnik 3 m-ce
  • działalność gospodarcza 3 m-ce
Cel:Twoja korzyść:

·         Na dowolny cel.

·         Na remont mieszkania.

·         Na większy telewizor.

·         Na wymarzoną podróż.

·         Na wakacje.

 

·         Bezpłatne doradztwo.

·         Online.

·         Środki wpływają bezpośrednio na konto.

 

Ciekawą alternatywę dla ofert bankowych stanowią pożyczki pozabankowe. Pożyczki te charakteryzują się tym, iż można je uzyskać w znacznie prostszy i łatwiejszy sposób niż produkty finansowe w bankach.

Zaletą pożyczek pozabankowych jest fakt, iż w tym przypadku pożyczkobiorcy nie są weryfikowani w Biurze Informacji Kredytowej. Według raportu Związku Banków Polskich na koniec września 2014 roku, aż 2,4 mln Polaków miało problem ze spłacaniem zaciągniętej pożyczki.

W związku z tym możliwość uzyskania pożyczki bez BIK to szczególnie istotna informacja dla osób posiadających negatywną historię bankową. Może być ona spowodowana zarówno nieterminowym spłacaniem rat kredytu, jak i nieuiszczeniem opłaty za mandat czy kilkudniowym spóźnieniem z zapłaceniem za fakturę.

W tej sytuacji z pomocą przychodzą właśnie pożyczki pozabankowe nie koncentrujące się na przeszłości finansowej klienta. Nie są do tego zobligowane, gdyż nie podlegają prawu bankowemu ani kontroli Komisji Nadzoru Finansowego.

Do uzyskania pożyczki pozabankowej zachęca również brak skomplikowanych formalności i zawiłych procedur. Wynika to z tego, iż firmy oferujące pożyczki pozabankowe nie sprawdzają ich zdolności kredytowej. W związku z ryzykiem niespłacania odsetek przez pożyczkobiorców, pożyczka bez BIK najczęściej związana jest z płaceniem odsetek wyższych niż przeciętne.

Na rynku istnieje bogata oferta pożyczek bez BIK. Pożyczki pozabankowe różnią się od siebie zarówno kwotą pożyczki, okresem spłaty jak i wysokością rat. Największą popularnością cieszą się pożyczki na niewielkie kwoty, zaczynające się od 1 tys. zł. Górną granicą oferowanych pożyczek pozabankowych jest najczęściej kwota ok. 15 000 zł. By uzyskać ich aktualną ofertę zachęcamy do skontaktowania się z naszymi doradcami kredytowymi.

Kredyt bez BIK – ogólne informacje na temat pożyczek pozabankowych

Pomimo iż pożyczki pozabankowe są w naszym kraju bardzo popularne, to cieszą się także złą sławą. Spróbujmy się więc zastanowić czy faktycznie „taki diabeł straszny jak go malują”?

Czym jest kredyt bez BIK?
Pożyczka czy kredyt zaciągany w instytucji pozabankowej zwane inaczej chwilówkami to zobowiązania udzielane bez wstępnej weryfikacji zdolności kredytowej klienta, czyli bez sprawdzenia go w BIK – Biurze Informacji Kredytowej. Brak tej procedury pozwala na pozyskanie środków pieniężnych osobom, które z punktu widzenia banków kredytu by z różnych powodów nie otrzymały.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że Biuro Informacji Kredytowej nie jest jedyną instytucją w naszym kraju zajmującą się rejestracją zadłużeń Polaków. Jednakże BIK rejestruje dłużników, którzy mają zaległości w bankach oraz instytucjach pożyczkowych stąd instytucje finansowe interesuje głównie ten podmiot. Inne instytucje tego typu to BIG – Biuro Informacji Gospodarczej, które przetwarza oraz udostępnia dane o zadłużeniu firm i osób prywatnych, oraz KRD – Krajowy Rejestr Długów zajmujący się tylko zobowiązaniami zaciągniętymi przez firmy oraz jednoosobowe działalności gospodarcze.

Jak wybrać odpowiednią pożyczkę pozabankową?
Ilość instytucji pozabankowych obecnych na rynku jest ogromna i cały czas pojawiają się nowe podmioty oferujące szybkie uzyskanie pieniędzy na dowolny cel. Aby wybrać optymalnie, warto skorzystać z pomocy, jaką oferują doradcy finansowi Aconto. Bezpłatnie porównają oni różne oferty firm pożyczkowych, biorąc pod uwagę zarówno możliwe dostępne kwoty, jak i maksymalny okres kredytowania oraz warunki, na jakich pieniądze można otrzymać. Wymagania w tym zakresie są tak różne, jak różne są firmy, które pieniądze pożyczają.

Dlatego, aby nie pogubić się w dostępnych propozycjach, przyda się fachowa pomoc, dzięki której oszczędzimy nie tylko czas, ale często i pieniądze, które moglibyśmy stracić, podejmując współpracę z wątpliwej reputacji instytucją pozabankową. Z naszą pomocą wszystko jest jasne i zrozumiałe a formalności załatwisz bez wychodzenia z domu. To rozwiązanie szczególnie doceniają osoby, którym bank odmówił kredytu z powodu źródła, z jakiego otrzymują wynagrodzenie. Mowa tutaj głównie osobach przebywających na rencie inwalidzkiej, emeryturze, czy pracujących na umowę zlecenie i umowę o dzieło. W ich przypadku pożyczka bez BIK może być jedynym dostępnym rozwiązaniem, kiedy chcą pozyskać dodatkową gotówkę na dowolny cel. Pożyczka bez biki dla zadłużonych może być jedyną formą dostępnej pomocy.

Kredyty bez BIK wyselekcjonowane przez naszych doradców pochodzą tylko od sprawdzonych firm pożyczkowych z nienaganną reputacją, ponieważ najbardziej zależy nam na spokoju naszych klientów.

Z naszą pomocą możesz otrzymać od 200 zł do aż 15 tysięcy złotych. Na oświadczenie dostaniesz zależnie od źródła Twojego dochodu do 5 tysięcy złotych. Wystarczy, że masz 18 lat, a Twój minimalny dochód wynosi 500 zł. Ważne jest także, to od jak dawna otrzymujesz dochody z konkretnego źródła. W przypadku umowy o pracę musi być to minimum 1 miesiąc, podobnie jest, jeśli chodzi o umowę o dzieło, umowę zlecenie i emeryturę. Jeśli prowadzisz swoją działalność gospodarczą lub jesteś rolnikiem, to gotówkę z instytucji parabankowej otrzymasz po udokumentowaniu 3 miesięcy działania.

Trzy kroki do otrzymania pożyczki bez BIK z naszą pomocą:
• Wypełnij prosty formularz na naszej stronie www – określ, ile środków potrzebujesz, oraz jaki okres spłaty Cię interesuje?
• Nasz doradca oddzwoni do Ciebie celem potwierdzenia danych oraz przedstawi najlepszą propozycję pożyczki pozabankowej.
• Pieniądze otrzymasz zgodnie z Twoim życzeniem na konto bankowe lub w formie gotówkowej. Ty wybierasz jak Ci wygodnie.

Jak widać powyżej, kredyty pozabankowe bez BIK mogą służyć pomocą osobom potrzebującym, więc nie trzeba się ich bać. Należy jednak podchodzić do nich z rozsądkiem. Najlepiej wybierać je z pomocą naszych profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie. Dzięki takiemu postępowaniu możemy mieć pewność, że wybrana przez nas oferta będzie najlepsza z możliwych a firma udzielająca kredytu pewna i sprawdzona. Zgodnie z przysłowiem, że „święty spokój nie ma ceny” warto stawiać na najlepszych w branży.