Kredyt dla firm

Jesteś zainteresowany kredytem dla Twojej firmy lub na start Twojej działalności? Sprawdź nasze oferty. Zapraszamy!

Biznes pożyczka

Dzięki Biznes Pożyczce dla firm w prosty sposób zdobędziesz środki finansowe na rozwój Twojej firmy.

dalej
kredyt na start

Każda nowa firma potrzebuje dodatkowego kapitału na rozwój. Znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

dalej
kredyt dla rolników

kredyty dla rolników ustalane są indywidualnie, w zależności od zapotrzebowania.

dalej
Kredyty unijne

Kredyty unijne polegają na pożyczeniu pieniędzy przez instytucje publiczną.

dalej

Założenie własnej firmy to wyzwanie, które wymaga nie lada odwagi. Dlatego stawiamy sobie za cel wspieranie przedsiębiorców odpowiednim finansowaniem, które zapewni im bezpieczny start, rozwój i funkcjonowanie na niełatwym rynku.

Firmy są tak różne, jak tworzący je ludzie i branże, w jakich pracują. Różne są także ich potrzeby w zakresie finansowania. Innego rodzaju zasobów będzie potrzebowało przedsiębiorstwo, które dopiero startuje niż firma, która działa od lat i potrzebuje środków na rozwój nowych, kreatywnych idei i pomysłów. Jeszcze innego rodzaju pożyczki dla firm przeznaczone są na bieżącą działalność firmy lub utrzymanie jej płynności finansowej nawet w czasie kiedy wystąpi nieprzewidziana okoliczność komplikująca funkcjonowanie. Niezależnie od tego, jak długo działasz na rynku, czy prowadzisz jednoosobową działalność, przedsiębiorstwo rolne czy wieloosobową firmę w Aconto znajdziesz kredyt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb oraz oczekiwań.

Doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata w połączeniu ze znajomością produktów bankowych oraz warunków i wymagań, jakie stawiają przed właścicielami firm instytucje finansowe, pozwala nam do każdego przedsiębiorstwa podejść indywidualnie. W Aconto nie ma i nigdy nie będzie miejsca na szablonowe podejście do klientów. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić?

Kredyt na start

Masz pomysł na biznes, jednak nie masz oszczędności, z których mógłbyś go zrealizować? Pomoże Ci nasz kredyt na start działalności. To oferta pożyczki dla przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z biznesem i potrzebują zastrzyku finansowego. Tego rodzaju kredyty dla firm oferują tylko niektóre banki, które każdorazowo zabezpieczają to zobowiązanie w określony przez siebie sposób. Większość zaś nie chce ponosić znacznego ryzyka, jakie wiąże się z ich udzielaniem.

Jednak im dłużej działasz na rynku, tym łatwiej Ci będzie pozyskać środki na rozwój. Po pół roku działalności oraz regularnych z niej przychodów wpływających na konto bankowe instytucje finansowe spoglądają na przedsiębiorcę znacznie łaskawszym okiem i chętniej udzielają finansowania.

Kredyt gotówkowy, czyli biznes pożyczka

Tego rodzaju środki finansowe możesz pozyskać na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Przedsiębiorcy korzystają z tego instrumentu finansowego w różnych okolicznościach. Często taka pożyczka dla firmy jest ostatnią deską ratunku, która chroni ją przed utratą płynności finansowej. Środki te mogą być spożytkowane np. na opłacenie zaległości u kontrahentów czy zapłatę zaległych składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych albo podatków w Urzędzie Skarbowym. Niezwykle ważne jest to, że inne zewnętrzne źródła finansowania dla firm nie dają takiej możliwości. Opłaty oraz odsetki od takiego kredytu można z powodzeniem wliczyć w koszty przedsiębiorstwa, jednakże warunkiem jest, by pożyczka przeznaczona była faktycznie na potrzeby firmy.

Innym rodzajem kredytu, którym możemy pokryć bieżące zobowiązania związane z prowadzeniem przedsiębiorstwa, jest kredyt obrotowy. Jednakże jest on najczęściej udzielany na krótki okres wynoszący maksymalnie dwa lata.

Kredyt na rozwój działalności

Ten rodzaj pożyczki nazywany jest inaczej kredytem inwestycyjnym. Jest to zobowiązanie celowe, co oznacza, że składając wniosek o to finansowanie, musisz dokładnie zadeklarować, na co firma wyda pozyskane środki. Kredyt na rozwój pozwoli Twojej firmie zrealizować nowe pomysły, które znacząco przyczynią się wzmocnienia jej pozycji na rynku w kraju oraz poza jego granicami. Duże sumy, które możesz uzyskać, pozwolą także na powiększenie majątku przedsiębiorstwa.

Kredyty dla rolników

Dynamiczny rozwój branży rolniczej sprawia, że potrzebuje ona różnorodnych źródeł finansowania. W naszej ofercie znaleźć można kilka instrumentów finansowych, dzięki którym możesz zakupić maszyny rolnicze, wybudować nowe stajnie czy obory, powiększyć posiadane stado zwierząt hodowlanych albo sfinansować pasze lub niezbędne nawozy. Na każdą z Twoich specyficznych potrzeb znajdziemy odpowiedni kredyt lub pożyczkę.

Kredyty unijne

Przedsiębiorcy na różnych etapach swojej biznesowej przygody mogą starać się o dodatkowe źródła zwrotnego i bezzwrotnego finansowania z dotacji unijnych. Dość rzec, że na te działania Unia Europejska przeznaczyła dla naszego kraju na lata 2014-2020 aż 20 miliardów euro. Jest więc o co walczyć. Do wyboru są zarówno bezzwrotne dotacje z Powiatowych Urzędów Pracy, jak i wsparcie z Programu Pierwszy Biznes Wsparcie w Starcie, a także Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Nie należy zapominać także o kredytach unijnych udzielanych na wyjątkowo korzystnych warunkach. Oprocentowanie takich kredytów jest znacznie niższe niż w przypadku tych udzielanych przez banki.

Jak widzisz, możliwości pozyskania zewnętrznego finansowania dla firm jest naprawdę sporo. To, z którego instrumentu finansowego skorzystasz, zależy od wielu zmiennych. Nasi doradcy chętnie dowiedzą się, jakie masz potrzeby i dopasują na ich podstawie kredyt, który będzie najlepszy w Twojej sytuacji. Tak więc nie czekaj dłużej. Już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i zacznij spełniać marzenia o własnej firmie i jej dynamicznym rozwoju. Trzymamy kciuki za Twój biznes.