Kredyt gotówkowy kalkulator

ikona 14

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

ikona 6

Minimum formalności

ikona 9

Kredyt nawet
do 200 000 zł

ikona 13

Okres kredytowania:
od 6 do 144 miesięcy

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

Wybierz kwotę i dopasuj ratę

Ile chcesz pożyczyć? (od 1000 do 200000 zł)
 PLN
Na ile miesięcy? (od 6 do 144 miesięcy)
 mies.
Miesięczna rata
 PLN

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Opinie

Szczegóły kredytu

ikona 14

Decyzja kredytowa nawet
tego samego dnia

ikona 6

Minimum formalności

ikona 9

Kredyt nawet
do 200 000 zł

ikona 13

Okres kredytowania:
od 6 do 144 miesięcy

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

ikona 9

Kwota kredytu
od 1000zł
do 200.000zł

ikona 16

Kredyt do 16.000 zł
na oświadczenie

ikona 2

Zabezpieczenie
określane indywidualnie:
(brak/ ubezpieczenie)

ikona 10

Wiek Kredytobiorcy:
od 18 lat
– bez ograniczeń

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Przykład reprezentatywny: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 14,93% przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 15 500 zł, pożyczka zaciągnięta na okres 42 miesięcy, oprocentowanie zmienne 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 4197,56 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1346,00 zł, odsetki 2851,56 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 697,56 zł płatna w 41 ratach miesięcznych po 468,99 zł, 42. rata wyrównująca 468,97 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 25.04.2018 r. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce , realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

5

W dzisiejszych czasach uzyskanie kredytu z banku jest bardzo proste. Nie trzeba nawet wychodzić z domu, by uzyskać kredyt. W jaki jednak sposób wybrać najkorzystniejszą ofertę? Z pomocą przychodzi kalkulator kredytów gotówkowych.

Tani kredyt gotówkowy
Kalkulator kredytowy to niezwykle cenne narzędzie dla osób poszukujących najlepszej oferty kredytu gotówkowego w danej chwili. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób znajdziesz najniższą ratę dla określonej przez Ciebie kwoty. Innymi słowy jest to wyszukiwarka najniższych rat kredytowych. A to wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Porównujesz i wybierasz w ciągu kilku chwil!

Nieważne do czego są Ci potrzebne te pieniądze. Czy chcesz kupić mieszkanie, dom, czy pojechać na wymarzone wczasy. Pomożemy spełnić Ci swoje ambicje, jeśli masz minimum 18 lat, Twój udokumentowany dochód to nie mniej niż 1000 zł netto miesięcznie, kredyt jaki pragniesz zaciągnąć będzie wynosił do 200 000 złotych, a jego spłatę planujesz w ciągu 120 miesięcy.

Jak działa?
Należy wpisać kwotę pieniędzy, jaką chcemy pożyczyć oraz oczekiwany czas jej spłaty. Dzięki temu poznasz oferty miesięcznych rat takich banków jak BPH, Meritum, Bank Pocztowy, Getin Bank, Raiffeisen, Pekao SA., Plus Bank, Deutsche Bank, Alior, Eurobank  czy BOŚ.

Kalkulator kredytów gotówkowych porównuje najkorzystniejsze oferty  banków. Wystarczy, że wyślesz widniejący obok formularz z podstawowymi danymi kontaktowymi, a nasz doradca finansowy skontaktuje się z Tobą.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej informacji o danej ofercie, wystarczy, że klikniesz „szczegóły”

Dlaczego warto wyliczyć ratę?
Kalkulator kredytów gotówkowych jest łatwy i przyjazny w użyciu. Dzięki niemu nie musisz tracić czasu na żmudne i uciążliwe porównywanie ofert kredytowych we własnym zakresie, na jeżdżenie do banków, stanie w kolejkach bądź na rozmowach przez telefon. Dzięki temu, oprócz pieniędzy zyskasz też czas, którego wielu osobom brakuje w dzisiejszych czasach.

Za pomocą naszego kalkulatora kredytów gotówkowych oferta kilkunastu banków dostępna jest w jednym miejscu. Co bardzo ważne, porównywarka opiera się na aktualnych danych z banków.

Porównujesz, wybierasz, korzystasz w jednym miejscu!

4
Porównujesz, wybierasz, korzystasz w jednym miejscu!
Dzięki naszej ofercie możesz pojechać na wymarzone wakacje, wyremontować swoje mieszkanie albo zrealizować inne marzenia.Nasz Doradca Finansowy pomoże Ci wybrać ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Kredyt gotówkowy możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny np. wakacje, zakupy. Bank nie weryfikuje sposobu wykorzystania środków z kredytu.

Kredyt jest dostępny dla osób uzyskujących dochody z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenia / o dzieło, kontraktu, prowadzenia działalności gospodarczej, umowy najmu, zasiłku przedemerytalnego, Emerytów, Rencistów, Rolników, Osób Duchownych, Radnych, Posłów.

Podstawowe warunki kredytu gotówkowego:

 • Kwota kredytu: od 1.000 do 220.000 zł
 • Okres kredytowania: od 6 do 120 miesięcy
 • Wiek Kredytobiorcy: od 18 lat – bez ograniczeń
 • Minimalny dochód: 500 zł netto

Zabezpieczenia:

określane indywidualnie (brak/ ubezpieczenie/ poręczyciel)

Minimalny okres uzyskiwania dochodu:

 • Umowa o pracę 3 miesiące
 • Umowa zlecenie/o dzieło 6 miesięcy
 • Działalność gospodarcza 12 miesięcy
Cel:Twoja korzyść:
 • Na dowolny cel.
 • Bezpłatne doradztwo.
 • Na remont mieszkania.
 • Idealne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiego kredytu.
 • Na większy telewizor.
 • Dowiesz się, jakie oferty mają poszczególne banki.
 • Na wymarzoną podróż.
 • Wybierzesz ofertę najkorzystniejszą dla siebie.
 • Na nowy samochód.
8

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.