Kredyt mieszkaniowy dla osób pracujących za granicą

ikona 6

Nasze usługi są bezpłatne
0% prowizji

ikona 12

Oszczędność czasu
analiza ofert 13 banków

ikona 9

Kredyt już od
30% wkładu własnego

ikona 17

Waluta kredytu:
EURO, USD, GBP, NOK, SEK

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Wybierz rodzaj kredytu

1 z 4

Rynek WtórnyRynek PierwotnyBudowa

Wybierz kwotę i dopasuj okres

2 z 4

PLN
PLN

Wybierz wkład własny

3 z 4


Wyślij formularz

4 z 4

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych

Opinie

Szczegóły kredytu

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

ikona 4

Kredyt na zakup mieszkanie lub domu,
budowę domu
oraz remont i wykończenie

ikona 14

Skorzystaj z oferty
dla osób pracujących za granicą

ikona 13

Okres kredytowania:
do 25 lat

ikona 11

Wakacje kredytowe
możliwość zawieszenia spłaty jednej raty w roku

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,32%, dla kredytu hipotecznego w ofercie standardowej z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 27 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 133 110,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 244 499,18 zł, oprocentowanie stałe 4,81%, całkowity koszt kredytu 111 389,18 zł w tym: prowizja 2529,09 zł, odsetki 104 008,06 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 4153,03 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), 324 miesięczne raty równe po 731,77 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 166 387,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

Co nas
wyróżnia?

0

nowych klientów rocznie

0

doświadczenia na rynku

0

oferty instytucji finansowych

0

indywidualna obsługa klienta
7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

4

Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej z kraju wyjechało wielu Polaków. Obecnie za granicą przebywa, głównie w celach zarobkowych, ponad 2 miliony Polaków.

Część z nich, choć chwali sobie życie i zarobki w Anglii, Irlandii, Niemczech czy Norwegii, deklaruje w bliższej bądź dalszej perspektywie powrót do kraju. Dużą rolę odgrywa pozostała w ojczyźnie rodzina, znajomi, język, tradycje, kultura. Wyższe pensje i pewniejsze miejsca pracy na obczyźnie pomagają im w decyzji o zakupie nieruchomości w Polsce. By przyspieszyć posiadanie własnego domu czy mieszkania, polscy emigranci mogą ubiegać się o kredyt hipoteczny dla osób pracujących za granicą. I choć warto się o nie ubiegać by zaspokoić własne potrzeby mieszkaniowe, nie zawsze jest to proste.

Kredyty dla osób pracujących za granicą umożliwiają zakup domu, gruntu bądź remont nieruchomości w kraju macierzystym. I choć kryzys finansowy sprawił, że banki ostrożniej udzielają kredytów hipotecznych dla osób pracujących za granicą, to wciąż istnieje możliwość udzielenia tego rodzaju pomocy.

Bank, oprócz potwierdzenia zatrudnienia i wysokości dochodów, może również wymagać pozwolenia na pracę w danym kraju i przetłumaczonej historii kredytowej. Skorzystanie z kredytu mieszkaniowego dla osób pracujących za granicą może się wiązać z dodatkowymi kosztami dla pożyczkobiorcy. Niektóre banki wymagają regularnych przelewów pieniędzy na polski rachunek bankowy, na co może się nie zgodzić zagraniczny pracodawca. W tym przypadku konieczne będzie posiadanie dodatkowych dokumentów potwierdzających płynność finansową ubiegającej się o kredyt osoby. Samo przewalutowanie również zmniejsza dochód ubiegającego się o kredyt.

Dodatkowym problemem może okazać się obowiązująca od 1 lipca 2014 roku Rekomendacja S Komisji Nadzoru Finansowego. Polega ona na tym, iż kredyt hipoteczny w walucie obcej otrzymają tylko te osoby, które otrzymują w niej wynagrodzenie. O ile polskie banki często oferują kredyty dla osób zarabiających w walucie euro, o tyle osoby otrzymujące dochód w funtach brytyjskich bądź w koronach norweskich mogą mieć problem z otrzymaniem kredytu hipotecznego dla osób pracujących za granicą z prostej przyczyny – braku ofert.

Ponadto rekomendacja KNF-u od początku 2015 roku zobowiązuje pożyczkobiorców do posiadania 10% wkładu własnego w nieruchomość. Warto również pamiętać, iż w 2016 roku próg ten zostanie podniesiony do 15%.

Nowy, 2015 rok przyniósł też uproszczenie w prawie budowlanym. W przypadku, gdy starosta w ciągu 30 dni nie wniesie zastrzeżeń do przesłanego projektu budowlanego wraz z dokumentami, można rozpocząć budowę. Oznacza to możliwość szybszego zbudowania domu.

Biorąc pod uwagę ilość Polaków za granicą i fakt, iż zakup mieszkania bądź domu stanowi jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą decyzję życiową polskich rodzin, z pewnością warto zasięgnąć opinii doradcy finansowego o aktualnej ofercie kredytów mieszkaniowych dla osób pracujących za granicą.

Sprawdź ofertę!

5

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

8

Warunki kredytu hipotecznego:

  •     Kwota kredytu: od 1.000.000 zł
  •     Waluta: PLN, EUR,NOK
  •     Okres kredytowania: do 30 lat
  •     Wiek Kredytobiorcy: od 18–80 lat
  •     Finansujemy do 85% wartości nieruchomości

Kredyt hipoteczny dla osób pracujących za granicą 2020

Marzysz o zamieszkaniu ze swoją rodziną we własnych czterech ścianach? Znalazłeś nowy dom lub mieszkanie, które w pełni odpowiadają Waszym oczekiwaniom? Uważasz, że Twoja nieruchomość wymaga gruntownego odświeżenia? Pracujesz za granicą i zastanawiasz się, czy możesz otrzymać w Polsce kredyt hipoteczny? Jeśli szukasz środków, które pomogą Ci urzeczywistnić plany, skontaktuj się z naszym doradcą finansowym. Otrzymasz fachową pomoc i wgląd w kilka ofert, z których pomożemy wybrać Ci tą najbardziej dopasowaną do Twojej sytuacji finansowej.

Kredyt hipoteczny możesz przeznaczyć na zakup lub remont nieruchomości znajdującej się na terytorium Polski.

Kredyt hipoteczny dla osób pracujących za granicą można otrzymać z tytułu umowy o pracę lub kontraktu. Osoby wnioskujące o kredyt hipoteczny samodzielnie, otrzymają go w walucie, w której uzyskują większość swoich dochodów.

Nie jest ważne, gdzie mieszkasz, nasza firma działa na terenie całej Polski. Dlatego jeśli starasz się o kredyt hipoteczny – skontaktuj się z nami. Spośród dużej liczby banków, z którymi współpracujemy, wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę.

Korzystając z oferty Aconto.pl możesz mieć pewność, że prowizja za udzielenie Ci kredytu hipotecznego będzie wynosić 0%, podobnie jak w przypadku chęci wcześniejszej spłaty zobowiązania. Natomiast wkład własny zaczyna się już od 30%.

Wybierając kredyt hipoteczny w Aconto otrzymujesz możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych – możliwości zawieszenia spłaty jednej raty rocznie.

Korzystając z naszych usług otrzymujesz oferty niemal wszystkich banków w jednym miejscu. Zapewniamy oszczędność czasu, minimum formalności i szybką obsługę każdego Klienta.

Warunki kredytu hipotecznego dla osób pracujących za granicą:
Kwota kredytu: od 45.000 do aż 1.000.000 zł
0% prowizji od udzielonego kredytu
30% wkład własny
Waluta udzielanego kredytu: PLN, EUR, NOK, GBP, USD
Okres kredytowania: od 1 do 30 lat
Wiek Kredytobiorcy: od 18 lat
Wakacje kredytowe – zwieszenie spłaty jednej raty w roku