Kredyt hipoteczny kalkulator

ikona 6

U nas formalności załatwisz przez:
telefon, internet lub w biurze

ikona 15

Zamów bezpłatną
analizę dokumentów

ikona 9

Kredyt już od
10% wkładu własnego

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

ikona 2

Porównaj oferty
oferty 13 banków

 

Wypełnij formularz

Wypełnij formularz

Wybierz rodzaj kredytu

1 z 4

Rynek WtórnyRynek PierwotnyBudowa

Wybierz kwotę i okres

2 z 4

PLN
PLN

Wybierz wkład własny

3 z 4


Wyślij formularz

4 z 4

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych

Opinie

Szczegóły kredytu

ikona 6

U nas formalności załatwisz przez:
telefon, internet lub w biurze

ikona 15

Zamów bezpłatną
analizę dokumentów

ikona 9

Kredyt już od
10% wkładu własnego

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

ikona 2

Porównaj oferty
oferty 13 banków

 

ikona 4

Kredyt na zakup mieszkanie lub domu,
budowę
domu
oraz remont i wykończenie

ikona 11

dofinansowanie w ramach
programu MDM

ikona 13

Okres kredytowania:
do 35 lat

ikona 7

Umowa o prace:
Czas nieokreślony: od 3 m-cy,
czas określony: min. 3 m-cy i 6 m-cy do przodu

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 5,32%, dla kredytu hipotecznego w ofercie standardowej z oprocentowaniem stałym, przy następujących założeniach: okres kredytowania 27 lat, całkowita kwota kredytu zabezpieczonego hipoteką (bez kredytowanych kosztów) 133 110,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 244 499,18 zł, oprocentowanie stałe 4,81%, całkowity koszt kredytu 111 389,18 zł w tym: prowizja 2529,09 zł, odsetki 104 008,06 zł, podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC) 19 zł, ubezpieczenie nieruchomości od ognia i innych zdarzeń losowych zawarte za pośrednictwem banku 4153,03 zł (przy zabezpieczeniu na jednej nieruchomości), opłata za usługę wyceny nieruchomości zlecanej przez bank 680 zł (dla nieruchomości stanowiącej dom), 324 miesięczne raty równe po 731,77 zł po ustanowieniu zabezpieczenia, kredyt wymaga zabezpieczenia w wysokości minimum 166 387,50 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 18 czerwca 2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

5

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

4

Jak działa kalkulator hipoteczny?

Budowa domu lub kupno mieszkania to jedno z podstawowych pragnień większości Polaków. By marzenia mogły się ziścić już w młodym wieku, nie obędzie się bez wsparcia inwestycji kredytem hipotecznym. Jego główną cechą jest zabezpieczenie kredytu w postaci kupowanej działki bądź nieruchomości.

Warunki kredytu hipotecznego

Banki mają różną skłonność do udzielania kredytów mieszkaniowych. Stopień trudności uzyskania kredytu hipotecznego jest uzależniony od wielu czynników: zdolności kredytowej, stanu cywilnego, historii kredytowej, posiadanych oszczędności, stylu życia. Instytucje bankowe udzielające kredytów hipotecznych chcą w ten sposób zminimalizować ryzyko niewypłacalności klienta.

Bank, przed udzieleniem kredytu mieszkaniowego, wymaga informacji o wysokości dochodów kredytobiorcy oraz o sposobie ich uzyskiwania. Kluczowa jest tutaj stałość dochodów. Stąd bank inaczej patrzy na prowadzoną od niedawna działalność gospodarczą, umowę cywilno-prawną freelancing czy roczny kontrakt, a inaczej na umowę na czas nieokreślony w stabilnej na rynku firmie.

Dla bankowości hipotecznej znaczenie będzie również miało to, czy kredytobiorca jest singlem, czy jest w stanie małżeństwa, posiada dzieci, czy też nie. Zarobki ewentualnej „drugiej połówki” również będą miały znaczenie przy uzyskaniu kredytu mieszkaniowego, gdyż kredytodawca chce się upewnić, ile osób ma na utrzymaniu jego klient.

Porównanie ofert

Nie jest ciężko znaleźć bank mający w swojej ofercie kredyt mieszkaniowy. W jaki jednak sposób dokonać wyboru pomiędzy licznymi propozycjami ze strony banków? Z pomocą przychodzi kalkulator kredytów hipotecznych.

Na stronie naszego kalkulatora kredytu mieszkaniowego wystarczy wypełnić formularz zaznaczając w nim szczegóły wymarzonego kredytu hipotecznego.

Warunki uzyskania kredytu mieszkaniowego różnią się od siebie wieloma czynnikami, m.in. wysokością kredytu, marżą banku, okresem kredytowania i stopniem finansowania. Po wybraniu kryteriów oczekiwanego kredytu mieszkaniowego, kalkulator automatycznie wskaże najbardziej pasujące dla Ciebie oferty.

Kalkulator kredytu mieszkaniowego w jednym miejscu porównuje wiele ofert bankowych, przez co znacznie przyspiesza proces ubiegania się o kredyt hipoteczny. Skorzystaj z niego już teraz. Porównujesz, wybierasz i korzystasz w jednym miejscu!

8

Porównujesz, wybierasz, korzystasz w jednym miejscu!

Kredyt hipoteczny to kredyt, który możesz przeznaczyć nie tylko na zakup, remont, czy budowę, ale także na spłatę swoich zobowiązań lub na dowolny cel.

 •     Kwota kredytu: od 1.000.000 zł
 •     Marża banku: od 1,60%
 •     Okres kredytowania: do 80 lat
 •     Finansujemy: do 85% wartości nieruchomości

Jednym kredytem hipotecznym możesz łączyć wiele celów !

Kredyt jest dostępny dla osób uzyskujących dochód z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenia/umowy o dzieło, działalności gospodarczej, wynajmu nieruchomości, dywidendy z tytułu posiadanych akcji i udziałów, emerytury i renty, kontraktów okresowych, świadczeń przedemerytalnych, w tym tzw.urlop górniczy, diety wypłacane kierowcom międzynarodowym.

Kredyt hipoteczny możesz przeznaczyć na:

 •     Zakup nieruchomości
 •     Budowę, rozbudowę lub remont nieruchomości
 •     Refinansowanie nakładów poniesionych na cele wyżej wymienione
 •     Sfinansowanie kosztów związanych z udzieleniem kredytu
 •     Spłata kredytów innego Banku tzw. konsolidacja
 •     Dowolny cel konsumpcyjny
 •     Cele komercyjne

Warunki kredytu hipotecznego:

 •     Kwota kredytu: od 1.000.000 zł
 •     Waluta: PLN, EUR,NOK
 •     Marża banku: 1,60 %
 •     Okres kredytowania: do 30 lat
 •     Wiek Kredytobiorcy: od 18–80 lat
 •     Finansujemy do 80% wartości nieruchomości
 •     Wakacje kredytowe do 3 miesięcy

Zabezpieczenia:

 •     hipoteka na nieruchomości, ubezpieczenie nieruchomości

Na jaki cel można zaciągnąć kredyt hipoteczny – warunki uzyskania

Kredyt hipoteczny to jedna z najbardziej znanych form finasowania nieruchomości – ich zakupu, budowy, rozbudowy, czy remontu domu lub mieszkania. Z uwagi na niewysoką roczną stopę oprocentowania oraz długi okres kredytowania jest to najlepszy rodzaj zobowiązania finansowego, jakie możemy w tym przypadku zaciągnąć.

Kredyt hipoteczny dla pracujących za granicą

Decyzja o wzięciu kredytu hipotecznego najczęściej zostaje podjęta, kiedy chcemy zmienić nasz status mieszkaniowy – wyprowadzić się od rodziców czy też zrezygnować z wynajmu mieszkania/domu. Dla ludzi pracujących w Polsce i zarabiających w rodzimej walucie do zakupu wymarzonych czterech kątów konieczny jest wkład własny (na ogół jest to 20%, ale są też banki, które wymagają jedynie 10%) oraz pozytywna ocena zdolności finansowej. Jeśli spełniliśmy te kryteria, to już nic nie powinno stanąć nam na przeszkodzie w zakupie wybranej nieruchomości.

Jak prezentuje się oferta dla ludzi pracujących za granicą? W ostatnich kilku latach bardzo się uszczupliła. Wedle istniejących przepisów waluta kredytu hipotecznego, który chcemy zaciągnąć musi odpowiadać walucie, którą wypłaca nam pracodawca. Oferta jest wąska, ale dla ludzi zarabiających np. w Euro istnieje kilka opcji. W tym przypadku jednak wkład własny jest wyższy i zaczyna się od 30%, a sam okres spłaty jest o dziesięć lat krótszy (maks. 25 lat w porównaniu do 35 lat w PLN). Za udzielenie kredytu nie jest pobierana prowizja, podobnie jak za dokonanie wcześniejszej spłaty całego zobowiązania.

Kredyt hipoteczny dla osób prywatnych może być udzielony na zakup mieszkania lub domu, budowę domu oraz remont i wykończenie nieruchomości.

Kredyt hipoteczny dla firm

Firma może być prowadzona w kilku formach: jako jednoosobowa działalność gospodarcza, wspólnie z innymi osobami – jako spółki, z partnerami w ramach wykonywania wolnego zawodu. W przypadku pierwszej opcji na zdolność kredytową wpływ mają zarówno prywatne jak i firmowe zobowiązania. Natomiast w przypadku spółki, jeśli zaciągnęła ona jakieś zobowiązania, to one również mają wpływ na ocenę wiarygodności każdego z jej współwłaścicieli.

Zdolność kredytowa firmy jest wyliczana na podstawie formy opodatkowania, jaką dane przedsiębiorstwo wybrało z dniem otwarcia działalności. Podobnie jak w przypadku osób fizycznych, warunki uzyskania kredytu hipotecznego przez firmę są na zbliżonych zasadach – najważniejsza jest ocena zdolności kredytowej przedsiębiorstwa wyliczana z dochodów netto oraz często wymagany jest minimalny czas prowadzenia działalności (na ogół okres ten musi wynosić min. 12 miesięcy). Firma musi także zgodnie z terminami uiszczać opłaty oraz zobowiązania wobec urzędów. Często wymagany jest także PIT za rok poprzedni.

Jeśli przedsiębiorstwo zaciąga kredyt hipoteczny w celu zakupu istniejącej już nieruchomości, to musi w banku przedstawić jej wycenę wraz z danymi o lokalizacji oraz przeznaczeniu budynku. W przypadku budowy całe zabieg jest bardziej czasochłonny i wymaga przedstawienia wnikliwszych danych – informacji o posiadanym gruncie, wycenie prac, całkowitego kosztu inwestycji i podania czasu poświęconego na budowę oraz na spłacenie kredytu.

Kalkulator kredytu hipotecznego daje pierwszy wgląd w wysokość rat

Na naszej stronie za pomocą kalkulatora kredytowego można sprawdzić wstępną wysokość miesięcznych rat. W Aconto nasi doradcy krok po kroku pomagają wybrać najkorzystniejszą dla klientów ofertę spośród wielu placówek bankowych. Dzięki uproszczonym procedurom wizyta w oddziale nie jest konieczna, a wstępna decyzja przekazywana jest nawet tego samego dnia.
Kredyt hipoteczny to często jedyne rozwiązanie, które pozwoli nam na zrealizowanie naszych marzeń odnośnie zakupu mieszkania czy domu. Należy jednak pamiętać, że każda decyzja o zaciągnięciu zobowiązania musi być dobrze przemyślana, dlatego wskazanym jest, aby poprosić o pomoc doświadczonych doradców kredytowych, którzy pomogą wybrać najlepszą dla nas ofertę oraz przeanalizują naszą zdolność finansową dopasowując do niej m. in. Okres kredytowania