Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

ikona 6

Wypłata kredytu
nawet w 1 dzień

 

 

ikona 15

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

ikona 9

Kredyt do 200 000 zł
na okres maks 144 m-cy

ikona 5

Jedna tańsza rata,
zamiast kilku w różnych bankach

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

Wybierz kwotę i dopasuj ratę

Ile chcesz pożyczyć? (od 1000 do 200000 zł)
 PLN
Na ile miesięcy? (od 6 do 144 miesięcy)
 mies.
Miesięczna rata
 PLN

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Opinie

Szczegóły kredytu:

ikona 6

Wypłata kredytu
nawet w 1 dzień

ikona 15

Sprawdź własną
zdolność kredytową
bez wizyty w oddziale

ikona 9

Kredyt do 200 000 zł
na okres maks 144 m-cy

ikona 5

Jedna tańsza rata,
zamiast kilku w różnych bankach

ikona 3

Działamy na
terenie całej Polski

ikona 11

zyskaj do 20% niższą ratę
oraz dodatkową gotówkę

ikona 2

możliwość konsolidacji kredytów:
gotówkowych,
kart kredytowych oraz
pożyczek pozabankowych

ikona 13

Zwrot Odsetek!
Nawet 4.500 zł Zwrotu Prowizji
Bez Wychodzenia z Domu

 

ikona 10

Wiek Kredytobiorcy:
od 21 lat
– bez ograniczeń

usługi kredytowe

Czy chcesz porozmawiać
o kredycie dla Ciebie?

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Przykład reprezentatywny: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla pożyczki wynosi 14,93% przy następujących założeniach: całkowita kwota pożyczki 15 500 zł, pożyczka zaciągnięta na okres 42 miesięcy, oprocentowanie zmienne 8,99% w stosunku rocznym, całkowity koszt kredytu 4197,56 zł, w tym: prowizja za udzielenie pożyczki 1346,00 zł, odsetki 2851,56 zł, całkowita kwota do zapłaty 19 697,56 zł płatna w 41 ratach miesięcznych po 468,99 zł, 42. rata wyrównująca 468,97 zł. Kwota udostępniana pożyczkobiorcy 15 500 zł. Kalkulacja została podana na podstawie przykładu reprezentatywnego wg stanu na dzień 25.04.2018 r. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

7

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

5

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

4

Najważniejsze informacje o kredycie konsolidacyjnym

Czy warto?

Miliony Polaków co miesiąc spłacają odsetki od zaciągniętych zobowiązań finansowych. Część z nich posiada więcej niż jeden kredyt czy pożyczkę, przez co płaci po kilka rat miesięcznie. Istnieje sposób, by połączyć je w jeden kredyt. Jest to kredyt konsolidacyjny.

Na czym polega?

Kredyt konsolidacyjny łączy w sobie kilka różnych pożyczek. Dzięki temu zamiast płacenia kilku rat, płaci się tylko jedną skumulowaną kwotę z różnych kredytów, zaciągniętych np. na mieszkanie i telewizor bądź samochód i wczasy.

Kredyt konsolidacyjny upraszcza sposób spłacania rat. Zanika potrzeba zarządzania i uciążliwego kontrolowania wieloma płatnościami, co dodatkowo zmniejsza ilość czasu poświęcanego na te czynności. Jest to zatem rozwiązanie wygodne, szczególnie dla osób zapracowanych i nie mających ochoty spędzać czasu nad zawiłymi formalnościami.

By dodatkowo odciążyć budżet domowy, banki wraz z przyznaniem kredytu konsolidacyjnego oferują możliwość obniżenia wysokości płaconych rat. Łączy się to oczywiście z wydłużeniem okresu spłaty kredytu konsolidacyjnego. Zatem skorzystanie z połączenia kilku zobowiązań finansowych może de facto oznaczać niższe koszty miesięczne. Okres kredytowania kredytu konsolidacyjnego wynosi najczęściej od 6 do 120 miesięcy.

Najlepsza konsolidacja

Dużą pomoc w wyborze właściwej oferty bankowej niesie ze sobą kalkulator kredytów konsolidacyjnych. Po wpisaniu w odpowiednie pola szczegółów posiadanych kredytów, kalkulator porówna dostępne na rynku oferty i wskaże najbardziej pasujący do klienta kredyt konsolidacyjny. W tym celu niezbędne okażą się wszelkie informacje dotyczące obecnych zobowiązań finansowych, takie jak rodzaje kredytów, wysokość rat, a także kwoty i ilość czasu pozostała do spłaty.

Kredyty konsolidacyjne różnią się w swojej ofercie wieloma elementami, z czego najważniejsze to maksymalna kwota kredytu, okres kredytowania i wysokość oprocentowania. Dzięki automatycznemu kalkulatorowi kredytów konsolidacyjnych zbędne okaże się przeglądanie wszystkich ofert banków.

Ponadto niektóre banki podejmują decyzję o udzieleniu kredytu konsolidacyjnego i wypłacie pieniędzy z jego tytułu w tym samym dniu. To również stanowi dodatkowy element konkurencji między bankami, który warto porównać.

Już teraz skorzystaj z kalkulatora kredytów konsolidacyjnych. Porównujesz, wybierasz i korzystasz w jednym miejscu!

Kredyt konsolidacyjny – ogólne informacje

Konsolidacja najprościej mówiąc, to zgrabne połączenie kilku zaciągniętych wcześniej zobowiązań finansowych w jedno. Ważne jest to, że zobowiązaniem finansowym w tym przypadku mogą być nie tylko wzięte wcześniej kredyty oraz pożyczki, ale także zadłużenia w ramach kredytu odnawialnego zawartego w koncie bankowym czy wykorzystany limit na karcie kredytowej. Wszystkie je spłaci nam kredyt konsolidacyjny.

Co daje nam takie rozwiązanie?
Otrzymujemy jedną ratę zamiast kilku zobowiązań finansowych opłacanych w różnych bankach i odmiennych terminach. Co ważne kredyt konsolidacyjny pozwala nam na spłatę nie tylko niewielkich kredytów gotówkowych, ale także kredytów hipotecznych czy tych zaciągniętych stricte na zakup środka transportu. Budżet domowy zostaje obciążony tylko jedną niższą ratą, a my zyskujemy spokój. Czego chcieć więcej?

Trzy powody, dla których klienci decydują się na konsolidację zadłużeń?

1.
Konsolidacja kredytu najczęściej interesuje osoby, które po prostu zaczęła przerastać liczba posiadanych miesięcznych zobowiązań finansowych. Raty po zsumowaniu są zbyt wysokie, by spłacać je regularnie, więc klienci szukają rozwiązania, które pozwoli im uniknąć wpadnięcia w spiralę długów, czyli brania kolejnych drobnych pożyczek na spłatę tych, które zaciągnęli wcześniej.

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego jest w stanie dokładnie pokazać im, o ile zmniejszą się comiesięczne wydatki związane z ratami, kiedy zdecydują się na konsolidację, a tym samym o ile więcej pieniędzy pozostanie w domowym budżecie na bieżące wydatki. Skonsolidowanie zobowiązań z uzyskaniem niższej raty jest możliwe dzięki dłuższemu okresowi spłaty oraz uzyskaniu lepszego oprocentowania w innym banku niż ten, z którego do tej pory korzystaliśmy.

2.
Drugim powodem, który zachęca klientów do skonsolidowania zobowiązań, jest zmiana warunków cenowych w porównaniu do spłacanych wcześniej kredytów. Karta kredytowa czy saldo debetowe, jakie posiadamy w koncie, najczęściej są znacznie droższe od klasycznego kredytu, obwarowane są również rozlicznymi ubezpieczeniami, dzięki którym bank ma pewność, że gdyby się nam coś stało, otrzyma swoje pieniądze z powrotem. Kredyty konsolidacyjne udzielane są przez banki na znacznie lepszych warunkach niż popularne kredyty gotówkowe przeznaczane na dowolny cel np. zakup telewizora czy pralki automatycznej.

Dlaczego tak się dzieje i czy to się bankom opłaca? Tak, ponieważ konsolidacja kredytu
oznacza jedynie przejęcie istniejącego długu od znanego klienta, którego wiarygodność
finansowa została już kilkukrotnie sprawdzona. Ponadto spłacał on swoje zobowiązania
wcześniej i wiadomo czy robił to regularnie. Jest to obwarowane znacznie niższym ryzykiem, niż kiedy kredyt gotówkowy udzielany zupełnie nieznanej osobie, o której często wiadomo niewiele i nie można mieć pewności czy będzie swoje zobowiązanie spłacać.

Warto więc zapamiętać, że terminowa spłata posiadanych produktów finansowych może w przyszłości skutkować znacznie lepszymi warunkami uzyskania kredytu konsolidacyjnego. Często zdarza się także że konsolidacja jest tańsza, ponieważ bank odstępuje od prowizji od udzielenia kredytu lub znacząco ją obniża.

3.
Trzeci powód może wydawać się prozaiczny, ale dla klientów często jest najważniejszy. Chodzi mianowicie o znaczne ułatwienie sobie zarządzania domowym budżetem. Ludzka pamięć bywa zawodna, dlatego znacznie łatwiej jest pamiętać o opłaceniu jednej raty w jednym terminie i jednym banku niż kilku (a czasem nawet kilkunastu) w różnych miejscach i czasach.

Najczęściej banki określają maksymalną liczbę zobowiązań, jaką można poddać
konsolidacji, jednak nie podają liczby minimalnej. Można więc z powodzeniem zamienić ratę
na niższą, posiadając nawet jeden kredyt, jeśli tylko ma on historię spłaty – najczęściej
chodzi o minimum trzy zapłacone przez klienta raty kredytowe, czyli w praktyce trzy
miesiące.

Często kalkulator konsolidacyjny banku pozwala nam na powiększenie oczekiwanej kwoty
kredytu o dodatkowe środki w formie gotówkowej. Warto rozważyć tę możliwość, jeśli
planujemy w najbliższym czasie większe zakupy, na które wzięlibyśmy kolejną pożyczkę. To
pozwoli nam cieszyć się zarówno nowymi zakupami, jak i nadal jedną ratą kredytową.
Wysokość dodatkowych środków każdy bank określa indywidualnie na podstawie zdolności
kredytowej konkretnego klienta.

Nie porównuj ofert banków samodzielnie!
Nim podejmiemy decyzję o skorzystaniu z kredytu konsolidacyjnego, warto porównać oferty różnych banków, gdyż może się okazać, że nie w każdym będzie się nam to opłacało. Nie trzeba tego robić samodzielnie. Wystarczy skorzystać z pomocy doradców Aconto, którzy porównają warunki oferowane przez konkretne instytucje bankowe oraz sprawnie przeprowadzą klienta przez cały proces uzyskania tego rodzaju kredytu.

Decydując się na konsolidację z nami, decyzję kredytową otrzymasz nawet tego samego dnia, a Twoja nowa rata może być o 20% niższa niż suma obecnych zobowiązań finansowych. Konsolidujemy zarówno kredyty gotówkowe, samochodowe, ratalne, odnawialne, jak i zadłużenia na kartach kredytowych oraz pożyczki parabankowe a okres kredytowania wydłużamy w razie potrzeby do 12 lat. W sam raz, by jednocześnie konsekwentnie spłacać zobowiązania i cieszyć się mniejszą ratą oraz większą ilością pieniędzy w portfelu. Co ważne z naszą pomocą możesz otrzymać nawet do 100% sumy konsolidowanych rat w postaci dodatkowej gotówki – będzie jak znalazł na wiosenne zakupy. Aby skorzystać z naszej pomocy, powinieneś mieć ukończone 21 lat.

Już dziś wybierz nowoczesny kredyt konsolidacyjny i ciesz się życiem z jedną mniejszą ratą!

8

Warunki udzielenia kredytu konsolidacyjnego

Jeśli posiadasz kilka zobowiązań finansowych, spłacasz jednocześnie kilka rat, możesz je połączyć w jeden tani i prosty kredyt konsolidacyjny. Dzięki temu płacisz jedną niższą ratę oraz masz możliwość uzyskania dodatkowej gotówki.

Dostępny dla osób uzyskujących dochody z tytułu: umowy o pracę, umowy zlecenia / o dzieło, kontraktu, prowadzenia działalności gospodarczej, umowy najmu, zasiłku przedemerytalnego, Emerytów, Rencistów, Rolników, Osób Duchownych, Radnych, Posłów.

Podstawowe warunki kredytu konsolidacyjnego:

  • Kwota kredytu: od 1.000 do 220.000 zł.
  • Okres kredytowania: od 6 do 144 miesięcy.
  • Wiek Kredytobiorcy: od 18 lat – bez ograniczeń.
  • Minimalny dochód: 500 zł netto.
  • Zabezpieczenia: określane indywidualnie (brak/ubezpieczenie/poręczyciel).
  • Minimalny okres uzyskiwania dochodu: Umowa o pracę 3 miesiące, Umowa zlecenie/o dzieło 6 miesięcy, Działalność gospodarcza 12 miesięcy.