Kalkulator kredytu na oświadczenie dla firm

main1

Kalkulator kredytu na oświadczenie dla firm

ile pieniedzy-01
200 zł
15000 zł
3 mies.
24 mies.

Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Zgoda na przetwarzanie danych
Zgoda marketingowa
Zgoda na przetwarzanie danych


Administratorem danych osobowych jest A’CONTO  Sp. J., który przetwarza dane osobowe w celach i na zasadach określonych w Polityce prywatności. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Prawo do cofnięcia zgody przysługuje w dowolnym momencie. Szczegóły

Jak uzyskać pożyczkę?

ikona 14

1. WYŚLIJ FORMULARZ
Użyj kalkulatora aby ustalić
wielkość pożyczki
oraz okres jej spłaty.

ikona 15

2. OFERTA
Telefonicznie potwierdzamy Twoje dane
i przedstawiamy możliwą ofertę.

ikona 6

3. DECYZJA
Pieniądze wypłacamy na Twoje konto bankowe
bądź w formie gotówkowej do ręki.

Wyliczenie powyższego kalkulatora ma wyłącznie charakter poglądowy i nie stanowi oferty pożyczki oraz przyrzeczenia otrzymania pożyczki w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Wszelkie szczegóły zostaną przedstawione po wypełnieniu wniosku internetowego.
Przykład reprezentatywny: Całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów) 4 441,89 zł, liczba rat: 24, oprocentowanie nominalne stałe [zmienne]: 10,00 %, opłata przygotowawcza: 2 572,42 zł, koszt ubezpieczenia kredytu: 0,00 zł, łączna kwota miesięcznych opłat administracyjnych 0,00 zł, łączna kwota odsetek: 753,89 zł, RRSO: 80,75 %, rata miesięczna (stała, z uwzględnieniem opłaty administracyjnej): 323,68 zł, całkowity koszt: 3 326,31 zł, całkowita kwota do zapłaty: 7 768,20 zł. Ostateczne warunki kredytowania zależą od oceny zdolności kredytowej Klienta, daty wypłaty kredytu/pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Informacja handlowa wg stanu na dzień 30.04.2018 r.

Nasi doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie w świecie finansów.
Poprowadzą Cię przez zawiłą procedurę kredytową, pomogą przy

doborze wariantów spełniających Twoje oczekiwania.
Dzięki Naszej usłudze zaoszczędzisz czas i uzyskasz gwarancję
najwyższej jakości obsługi.

A’CONTO będąc członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, realizuje program etyczny “Zasady Dobrych Praktyk”

Wypełnij formularz, ustaw kwotę i okres kredytowania, które Cię interesują. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą, ustali Twoje potrzeby i pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze warunki kredytowe.

Satysfakcja ze współpracy z ludźmi to wyzwanie z jakim mierzymy się każdego dnia z efektem w postaci długofalowych relacji z Klientami. Finanse są nieodłącznym elementem Naszego życia, a także Naszą pasją. Dzięki temu traktujemy każdego Klienta indywidualnie i starannie analizujemy jego potrzeby, by każdy był zadowolony z usługi, którą mu oferujemy.

“Naszym celem, jako przedsiębiorstwa, jest nie tylko najlepszy, lecz
wręcz wyjątkowy poziom obsługi klienta.”
Sam Walton

Czym jest kredyt na oświadczenie dla firm?

Pożyczki na oświadczenie dla firm stanowią ciekawą alternatywę dla klasycznych kredytów, których uzyskanie wiąże się ze spełnieniem wielu wymogów. Dzięki temu kredyty gotówkowe na oświadczenie spełniają potrzebę otrzymania środków finansowych w krótkim czasie, np. w ciągu doby. Korzystają z niego najczęściej właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw chcący usprawnić działalność swojej firmy. Kredyt na oświadczenie może stanowić zarówno pomoc w spełnieniu marzeń o własnym biznesie jak i dofinansowanie rozwoju firmy.

Jakie są zalety kredytu na oświadczenie?

Najczęściej wymienianą zaletą kredytu na oświadczenie przez przedsiębiorców jest niewielka ilość formalności potrzebnych do uzyskania tego rodzaju pożyczki. W tym przypadku bank nie wymaga danych o zatrudnieniu ani o historii finansowej. Klient obsługiwany jest w sposób szybki i przejrzysty. Bank oczekuje jedynie oświadczenie klienta o swoich dochodach.

To żadna nowość dla właścicieli małych i średnich firm, ale warto ją podkreślić – brak nadmiernej biurokracji zachęca do skorzystania z przyjaznego dla przedsiębiorców kredytu na oświadczenie dla firm.

Dlaczego warto zgłosić się do Aconto?

Skontaktowanie się z doradcą Aconto niesie za sobą wiele korzyści. Podczas rozmowy z przedstawicielem Aconto dowiesz się, na pożyczkę w jakiej wysokości możesz liczyć i jakie będzie jego oprocentowanie. Jest to istotne, gdyż oferta banków jest bardzo zróżnicowana. Podczas gdy w jednej placówce otrzymasz pożyczkę na oświadczenie w wysokości 2 000 złotych, w innej możesz liczyć na gotówkę rzędu 200 000 złotych.

W zależności od Twojej sytuacji finansowej, doradca może zalecić Ci dołączenie we wniosku o kredyt na oświadczenie dokumentów potwierdzających płynność finansową firmy. Niektóre banki stosują wówczas upusty w udzielaniu pożyczek na oświadczenie.

W czym pomoże Ci Aconto?

Warto pamiętać o tym, iż kredyt na oświadczenie nie znajduje się w ofercie wszystkich banków. U części z nich konieczne jest zgłoszenie się do placówki, w niektórych przypadkach wszystko odbywa się przez internet. Stąd niezwykle przydatna okaże się wiedza ekspertów Aconto dotycząca aktualnej oferty kredytów na oświadczenie, która z pewnością pomoże Ci go uzyskać.