Nowy oddział A’CONTO Doradztwo Kredytowe w Gdańsku

Z przyjemnością informujemy o powstaniu nowego Oddziału  A’CONTO w Gdańsku przy ul. Jelitkowski Dwór 6B. Wierzymy, że dzięki temu relacje z naszymi klientami z Trójmiasta będą jeszcze bliższe.

Historia  A’CONTO sięga 1996 roku, od kiedy to pomagamy naszym klientom w znalezieniu optymalnych rozwiązań finansowych. Od tego czasu na terenie całej Polski powstała sieć naszych agencji.

Od początku swojej działalności A’CONTO doradza w zakresie uzyskiwania pożyczek i kredytów gotówkowych, hipotecznych, firmowych, konsolidacyjnych. Spółka pomaga również w kwestii wyboru ubezpieczenia i leasingu. Proces sprzedaży kredytów odbywa się w oparciu o własny system informatyczny, co pozwala na szybkie rozpatrzenie wniosków i uruchomianie kredytów.

W związku z nieustannym rozwojem Trójmiasta i jego bogatą ofertą mieszkaniowo-usługową, uznaliśmy za niezbędne utworzenie Biura  A’CONTO w Gdańsku, co umożliwi nam lepszy kontakt i bliższą współpracę z naszymi klientami z obszaru Trójmiasta.

Doradcy A’CONTO to doświadczeni, niezależni specjaliści w zakresie finansów osobistych, którzy pomagają w jednej z najważniejszych decyzji życiowych większości ludzi – kupnie mieszkania bądź budowie domu za pomocą kredytu hipotecznego, wybranego spośród ofert najlepszych banków.

Eksperci finansowi A’CONTO z Trójmiasta doradzą innym przedsiębiorstwom z Gdańska i okolic, jak wybrać najkorzystniejszy dla nich kredyt firmowy. Nasi doradcy finansowi nie tylko wyjaśnią różnice w poszczególnych ofertach bankowych, ale i pomogą wypełnić wymagane do uzyskania kredytu firmowego dokumenty.

Od 2001 roku jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, co wiąże się m.in. z przestrzeganiem przez naszych doradców „Zasad Dobrych Praktyk”. Za jego sprawą zarówno klienci indywidualni jak i firmy mogą być pewne przestrzegania przez nas zasad etycznych związanych z wyborem właściwej oferty ubezpieczeniowej, leasingowej, czy też związanej z ubieganiem się o kredyt gotówkowy, hipoteczny, firmowy czy konsolidacyjny.

Jesteśmy przekonani, iż utworzenie Biura Doradztwa Kredytowego w Gdańsku jeszcze lepiej uwzględni potrzeby i oczekiwania klientów w zakresie wyboru najkorzystniejszego produktu finansowego.

Zapraszamy do umówienia się na wizytę z naszym doradcą finansowym.