Współpraca kredytowa

Przekonaj się sam dlaczego warto z nami współpracować!

Zapoznaj się z naszą ofertą. Wystarczy, że wyślesz wiadomość. Wybierz w formularzu kontaktowym opcję „PROWIZJA”. Podając swój adres mailowy natychmiast otrzymasz niezobowiązującą ofertę z aktualnymi warunkami prowizyjnymi.

Będziemy zadowoleni z otrzymania od Ciebie wiadomości.

A’CONTO jako operator bankowy umożliwia swoim Partnerom dostęp do aktualnej oferty kredytodawców.

Tylko stały monitoring ofert bankowych i pożyczkowych umożliwia racjonalny wybór najkorzystniejszej oferty. Duży nacisk kładziemy na aktywną współpracę z naszymi partnerami .

Na rynku oferty banków i firm pożyczkowych są bardzo zróżnicowane, przez co przeciętnemu klientowi ciężko nadążyć nad stale zmieniającymi się produktami. Obopólne zaangażowanie zarówno operatora jak i pośrednika finansowego przyczynia się do zadowalającej obsługi klienta.

Oferujemy współpracę z pośrednikami finansowymi. Gwarantujemy pomoc w rozpoczynaniu działalności pośrednictwa kredytowego. Prowadzenie własnego pośrednictwa przy współpracy z  A’CONTO pozwoli zminimalizować ryzyko niepowodzenia.

Dzięki bezpłatnej porównywarce zapewniamy stały dostęp do aktualnych ofert  banków i instytucji pozabankowych.

Sprzedaż produktów ubezpieczeniowych.

Z roku na rok liczba zawieranych polis ubezpieczeniowych stale rośnie. Przewiduje się dalszy wzrost zainteresowania Polaków produktami ubezpieczeniowymi, którzy są też coraz bardziej świadomi korzyści z tego wynikających.

W związku z pojawieniem się dużej ilości multiagencji ubezpieczeniowych, ciężko jest samodzielnie dokonać właściwego wyboru.

Posiadamy stały kontakt z licznymi agencjami i brokerami  ubezpieczeniowymi. Jeśli zajmujesz się lub chciałbyś zajmować się ubezpieczeniami, chętnie nawiążemy z Tobą współpracę. Pomożemy także przy założeniu multiagencji ubezpieczeniowej. Posiadanie multiagencji ubezpieczeniowej  we współpracy z A’CONTO umożliwia znaczne zwiększenie możliwości osiągnięcia sukcesu.

Współpraca z multiagencjami i pośrednikami ubezpieczeniowymi opiera się na profesjonalnym budowaniu długookresowych relacji z klientami.

Fundusze inwestycyjne.

Fundusze inwestycyjne lokują kapitał uczestników w odpowiednio dobrane instrumenty finansowe (np.: akcje, waluty, obligacje). Dzięki zgromadzeniu znacznego kapitału, zarządzający funduszami realizują korzystne inwestycje, których wynikiem jest pomnażanie powierzonych środków. Wybór odpowiedniej formy ulokowania pieniędzy jest czynnością skomplikowaną i czasochłonną, dlatego już teraz skorzystaj z profesjonalnych usług. Zapraszamy do współpracy zainteresowanych partnerów.

Co oferujemy?

Każdy pośrednik finansowy otrzymuje adekwatne wynagrodzenie do swojego zaangażowania. Jego głównym elementem jest prowizja wypłacana dzięki sprzedaży produktu, np. kredytu czy ubezpieczenia.

A’CONTO we własnym zakresie tworzy system informatyczny oraz prowadzi działania marketingowe, z których korzystają pośrednicy. Ponadto każdy pośrednik otrzymuje sposobność skonsultowania zawiłych przepisów z doświadczonymi doradcami finansowymi. W ramach współpracy otrzymuje on również merytoryczne wsparcie podczas szkoleń i konsultacji.

W związku z rozwojem naszej działalności, poszukujemy chętnych do współpracy operatorów bankowych, operatorów kredytowych, pośrednictwa finansowe, pośrednictwa kredytowe, multiagencje ubezpieczeniowe oraz firmy inwestycyjne. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą napisz na agent@aconto.pl lub zadzwoń pod numer (+48) 58 585 00 50.